Нардеп Герасимов заявив, що влада таємно вакцинується від коронавірусу

Володимир Маркопольский 9, Лютий 2021, 22:14 63
Нардеп Герасимов заявив, що влада таємно вакцинується від коронавірусу

Народний депутат Артур Герасимов заявив, що вище керівництво країни таємно отримує вакцину від коронавірусу, незважаючи на те, що не може забезпечити нею населення України.

Про це Співголова фракції “європейська солідарність” заявив під час свого інтерв’ю на телеканалі Прямий, передає “Думка“.

Герасимов нагадав, що раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що він зробить все можливе, щоб Україна стала однією з перших країн, яка почне вакцинацію проти коронавірусу.

“Журналісти сьогодні показали вже дуже багато матеріалів про те, що йде таємне вакцинування верхівки команди Зеленського. Я вам скажу, що досі об’єктивних і реальних спростувань цього немає. І це означає тільки одне: що верхівка цієї влади дійсно таємно вакцинується”, – сказав Герасимов.

За словами Герасимова, влада досі ніяк не прокоментувала розслідування журналістів щодо таємної вакцинації влади.

“Бо якби цього не було, вони б вийшли і відверто це сказали. Не виходять же, не кажуть. Крім цього, ви знаєте, починається, що під виглядом вакцини ввезли якісь ліки і так далі, і так далі. Ніхто не говорить конкретно. І тут я більш схильний вірити журналістським розслідувань… І це знову спливе. Ось що він, мабуть, мав на увазі, знаючи пів року тому, що це для нього і для верхівки цієї влади – вони отримають дійсно одними з найперших”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені з Великобританії знайшли причину мутації коронавірусу в одному із способів його лікування-переливанні плазми крові.