Нардеп від “Слуги народу” на засіданні Ради дивилася фільм

ДУМКА 17, Квітень 2021, 02:43 142
Нардеп від “Слуги народу” на засіданні Ради дивилася фільм

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Єлизавета Богуцька, не відриваючись від захоплюючого сюжету фільму, проголосував на позачерговому засіданні Верховної Ради.

У Мережу потрапило відео, на якому Єлизавета Богуцька, що складається у фракції «Слуга народу», дивилася на телефоні кіно. У цей час у парламенті проходило голосування.

“Цікаво, а як нардепка від” Слуги народу ” Єлизавета Богуцька чує і бачить за що голосує?”—- поцікавилися журналісти.

Судячи з опублікованого ролика, в її вусі був навушник, підключений до мобільного пристрою. Продовживши перегляд фільму, Богуцька, не вникаючи в те, що відбувається навколо, просто натиснула кнопку»утримуюся”.

Зазначимо, Єлизавету Богуцьку обрали нардепом як №95 у списку партії “Слуга народу”. Вона є членом Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від “Слуга народу” Максим Павлюк вніс до декларації 1 939 868 грн виграшу в лотерею.

Також раніше повідомлялося, що депутати від Партії “Слуга народу” вирішили харчуватися “Святим духом”, поки у Верховній Раді буде закрита їдальня.

Крім того, ми повідомляли, що глава фракції «Слуга народу», нардеп Давид Арахамія розповів історію про те, як він нібито втратив 400 біткоіни. За сьогоднішнім курсом це 710 мільйонів гривень.