Нардеп від “Слуги народу” збрехав, що його мати почала скуповувати нерухомість за допомогою його сестри

ДУМКА 12, Жовтень 2021, 10:50 196
Нардеп від “Слуги народу” збрехав, що його мати почала скуповувати нерухомість за допомогою його сестри

Як тільки Андрій Клочко став депутатом Верховної Ради (“Слуга народу”), його 70-річна мати відразу почала скуповувати різну дорогу нерухомість. Раптове збагачення мами нардеп пояснив опікою його сестри-бізнесмена та її чоловіка.

Розслідувачі Вihus.info перевірили слова “слуги народу”.

Першу ділянку його мати купила в 25 кілометрах від Києва. У липні 20-го Наталія Клочко купує тут землю. За ринковою вартістю її ділянка коштує близько двох мільйонів гривень. У 2021-му у Наталії Клочко з’являється таунхаус на 150 квадратів під Броварами. Ціна там теж під два мільйони гривень.

У серпні жінка отримала відразу дві квартири на 67 і 199 квадратів і маленьке приміщення в Києві ЖК “Рів’єра”. Поруч-метро, вихід до пляжу на Дніпрі. Вартість нерухомості-близько 9,5 млн грн.

Торік жінка також придбала автомобіль Tesla Model X. ціни на такі машини на вторинному ринку стартують від 1,2 млн грн.

Депутат на питання звідки у матері такий стан, відповів:”запитайте у неї”.

Після розголосу події нардеп Клочко написав пост у Facebook, де розповів, що матері допомагає його сестра Олена Грузицька, яка є “забезпеченою людиною”. Також, за версією Клочко, чоловік сестри очолює філію міжнародної компанії.

Виявилося, що його сестра, Олена Грузицька, почала обростати дорогою нерухомістю саме тоді, коли її брат став нардепом.

У серпні вона купила квартиру в тому ж ЖК, що і мама. В той же день. За прайсом забудовника, ці приміщення повинні обійтися їй майже в чотири мільйони гривень.

Також вона купила квартиру на Крюківщині майже за мільйон гривень. Третє приміщення сестра купила на Троєщині в березні 21-го року. Приміщення в 106,3 кв. м на вул. Драйзера. Якщо житло продавалося з ремонтом, то така квартира коштує на ринку від 2,5 мільйона гривень.

“Якщо до активів матері Клочко додати активи його сестри вийде близько 20 млн грн. І це за два роки”, – зазначають журналісти.

Після цих покупок журналісти вирішили перевірити, чи дійсно так добре заробляють родичі Клочко, щоб мати можливість купувати собі і мамі нерухомість і машини.

“Нардеп всіх публічно обманює”, – констатують журналісти.

Журналісти з’ясували, що подружжя живе у висотці на Троєщині. А сестра нардепа не має ніякого бізнесу і навіть не реєструвалася ФОПом. Вона виявилася співробітницею стоматологічної клініки.

“Клочко розповідає про мільйони, успішний бізнес, а в реальності – ні мільйонів, ні бізнесу офіційно у сестри немає”, – йдеться в сюжеті.

Також виявилося, що ніякого бізнесу немає і чоловіка сестри “слуги народу” Сергія Грузицького. Він працює в компанії, що займається виробництвом алюмінієвих профілів. І офіційна його зарплата там – 28 000 гривень.

“З 2018 по 2020 роки Грузицькі разом заробили 1 млн 35 тис.гривень. І цього навіть не вистачає на Теслу, яку сестра Клочко подарувала мамі”, – зазначають журналісти.

Сам Клочко на запитання журналістів ” звідки у вашої родини таке майно на мільйони?”не відповів. Також не захотіла спілкуватися і сестра нардепа.

Андрій Клочко пройшов у Раду за списками “Слуги народу” і зараз очолює Комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Журналісти припускають, що” слуга народу ” неофіційно заробляє гроші і не декларує їх.

За даними журналістів, нардепи отримують щомісячні доплати від офісу Президента – “за правильні голосування, хорошу поведінку, щоб не розбіглися”.

“Логічно припустити, що фонд доплат не формується з кишені президента або керівника його офісу. Це частково гроші тих самих олігархів, проти яких “слуги” нібито активно ведуть боротьбу. Частково – ” подяка “від учасників” великого будівництва”, які отримують мільярдні державні підряди”, – йдеться в сюжеті.

Журналісти називають розмір доплат від $20 тис.до $ 50 тис. на місяць.

“Якщо вивести середнє, то виходить десь $400 тис.на рік, за два роки майже $1 млн. майже стільки, скільки сім’я Клочко інвестувала в нове і дороге. Це ж треба якийсь збіг”, – резюмують журналісти.