Нардепам заборонили вільне відвідування Офісу президента – ЗМІ

Христина Качоровська 12, Травень 2021, 17:12 59
Нардепам заборонили вільне відвідування Офісу президента – ЗМІ

За даними джерел, потрапити в Офіс президента можна тільки при наявності пропуску. Його ж потрібно заздалегідь замовити в спеціальному бюро.

Такою інформацією поділилися у виданні “Українська правда” посилаючись на співрозмовників з “Слуги народу”.

Співрозмовники УП розповіли, що народний депутат України, відповідно до закону, може вільно входити в будь-який орган державної влади. Крім Офісу президента України з недавнього часу.

Як повідомили в пропрезидентській партії, на Банковій вирішили заборонити вільний вхід в ОПУ, всупереч закону. Тепер, щоб потрапити в будівлю, необхідно мати спеціальний пропуск:

“Нас ця ситуація дуже обурила. Не раз в партійному чаті з’являлося відео з лайкою з охороною ОПУ. Але нам потім пояснили, що вільний вхід заборонений, коли в Офісі є президент. А коли немає – можна пройти”.

Як уточнили в УП, така заборона з’явився кілька місяців тому, після того, як колишній “слуга” Гео Лерос увірвався в приймальню голови ОП і попросив його секретарку передати, що “Єрмак – га**он”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що голова ОПУ намагався зірвати зустріч митрополита Епіфанія с Держсекретарем США.

Також ми писали, що Офіс президента заборонив журналістам “Прямого” приходити на прес-конференцію Зеленського та Блінкена.