Нардепи Гончаренко і Шуфрич поскандалили в прямому ефірі через Порошенка і Путіна

ДУМКА 17, Липень 2021, 06:17 3310
Нардепи Гончаренко і Шуфрич поскандалили в прямому ефірі через Порошенка і Путіна

У прямому ефірі програми “Народ проти” на каналі “Україна 24” нардепи від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко і ОПЗЖ Нестор Шуфрич влаштували тривалу суперечку навколо загиблих українських військових на Донбасі, яких Шуфрич назвав “супутніми втратами”.

Шуфрич: Для військових те, що сьогодні відбувається, у військовому розумінні, це дійсно припинення вогню. Всі загиблі – а у нас, на жаль, гине один військовий раз на п’ять днів – для військових це супутні втрати. Вони вважають, що режим припинення вогню виконаний.

Гончаренко: Що за “супутні втрати”, що за абсурд ?! Там вбивають людей, що це взагалі звучить таке? Страшно. “Супутні втрати” – а що вони супроводжують?

Шуфрич: Стоп!

Гончаренко: Не треба “стоп”!

Шуфрич: Ви злочинці, через вас люди гинуть!

Гончаренко: Як можна сказати про загиблих українських військових “супутні втрати”?! Це представник Держдуми Росії чи Верховної Ради України?!

Шуфрич: Це формулювання військових, в тому числі експертів військових.

Гончаренко: Де українські експерти таке говорять? Що за абсурд?

Шуфрич: Я можу піти, коли такий базар. Я можу речі назвати своїми іменами: Порошенко нас втягнув у багатотисячні втрати!

Гончаренко: А Путін не втягував, війни у нас немає?! Путін війну не починав проти України, війська не вводив, що за абсурд?! Анексований Крим, половина Донбасу, вбито 14 тис. людей. Ходить п’ята колона і розповідає, що це Порошенко, а це “супутні втрати”. Є ж межа якась.

Шуфрич: Така сувора правда цього військового конфлікту, що військові на це дивляться як на своє повсякденне життя. Та вимкніть цей ваш секундомір!

Після цього ведуча відключила мікрофони депутатам, але вони намагалися перекричати один одного і заявляли, що покинуть студію, проте не покинули. Через деякий час мікрофони включили.