Нас все активніше привчають до пацифізму і необхідності прогнутись під ворогів: блогер

Ірина Дубровська 3, Червень 2020, 12:27 71
Нас все активніше привчають до пацифізму і необхідності прогнутись під ворогів: блогер

Українська блогерка Таня Адамс, поділилася роздумами стосовно заяви Дмитра Гордона, що він при Порошенку ніколи б не наважився влаштувати промо-акцію Поклонській та Гіркіну.

Про це він сказав на своєму Youtube-каналі.

«Я абсолютно впевнений, що моє становище відрізнялось би від сьогоднішнього. Скажу більше — я би не наважився на інтерв’ю з Гіркіним і Поклонською при президентові Порошенку», — підкреслив він.

Раніше наближений до Кремля російський політолог Сергій Марков коментуючи скандальне інтерв’ю Дмитра Гордона з Ігорем Гіркіним назвав його появу ознакою переформатування усієї української державності за президентства Зеленського.

“Димася Гордон повідомив, що при Пороху ніколи б не наважився влаштувати промо-акцію кримській няшмяше Поклонскій і Гіркіну. А кремлівський пропагандон Марков з приводу цього інтерв’ю сказав, що спостерігає «переформатування всієї української державності при президенті Зеленському»
Не можу не погодитись. Переформатування дійсно повне.

Немношк фактів:
– Зеленський на прес-конференції заявив, що ще якийсь час «почекає» в Мінському форматі, а потім у нього є план Б.
– віце-прем’єр України Резніков інтенсивно віщає, що не боїться повномасштабної війни з РФ, оскільки у нас на кордонах 350к досвідчених бійців. Тобто ми огого, а Росія – лохи.
– То там то сям кажуть, що вибори і в Україні і в ОРДЛО пройдуть в кінці жовтня. Звичайно, з ОРДЛО повинні піти «іноземні війська», але з Донбасом треба домовлятися!
– Кандидатами в органи місцевої влади в ОРДЛО можуть стати якісь «представники Донбасу, що не були помічені в проявах сепаратизму і не приймали участь в бойових діях проти України».

І ось вчора Олексій Резніков запропонував Великобританії та США організувати переговори щодо ситуації на Донбасі в «будапештському форматі», але без участі Росії, оскільки Будапештський меморандум Росія порушила. Що б це значило? З КИМ буде перемовлятися Україна в такому випадку?
Я так розумію, з тими самими представниками Донбасу, що не були, не брали участь, не притягувалися?

Тобто схема така. За посередництва США і Великобританії, Україна сяде за стіл переговорів з НІТАКІМІ представниками ОРДЛи. Там вони домовляться про вибори на жовтень. А щодо виведення «іноземних військ», так іхтамнет ж, це всім відомо давно. Вибори легітимізує «представників Донбасу» в правовому полі України. А потім почнеться сама веселуха, коли юридично це буде потерпілий від війни регіон України, а фактично – сіра зона прямого впливу РФ, постійно метастатична сепаратизмом і саботажем.

У цьому світлі мені дуже цікаво, Дмитро Гордон при Пороху собі ніколи не дозволив би задушевно поп..здеть з вбивцею чому? Тому що боявся репресій? Ні, навряд чи. За всі п’ять років, які кермував Порох, журналісти і блогери творили що хотіли, без наслідків для себе. Так що не в страху справу. Потерпілий – це не про Пороха.
Справа саме в переформатуванні всієї української державності.
Нам гомеопатичними дозами підшкірно знову вводять пацифізм, сніданки на кордоні і необхідність прогнутися під відвертих ворогів. І дози почали відчутно зростати.

До осені ми ще багато цікавого почуємо: скоро в наше інфополе почнуть потихеньку вводити «представників Донбасу», не помічених в сепаратизмі, ніде не знятих зі стовбуром.
Але я абсолютно точно впевнена, що ні мене, ні Ірини Довгань, ні Ігоря Козловського там не буде. Адже ми не Донбас, так? Адже ми не вписуємося в схему?”- підсумувала блогер.