Нацполіція поповнила свій автопарк автомобілями Toyota Corolla на 38 млн гривень

ДУМКА 27, Травень 2021, 21:48 178
Нацполіція поповнила свій автопарк автомобілями Toyota Corolla на 38 млн гривень

Поліцейські Королли виконані в двох різних виконаннях, а всього в партії 70 автомобілів.

Першим великим поповненням автомобільного парку Національної поліції в 2015 році стали 2500 гібридних Toyota Prius, які Уряд Японії передав МВС України в рамках Кіотського протоколу. Спочатку в українських містах стало навіть візуально спокійніше: патрулі з включеними проблисковими маячками були добре помітні і викликали відчуття захищеності.

Але досить швидко з’ясувалося, що патрульні не пройшли необхідну підготовку — і аварії за участю патрульних машин стали звичайною історією. Патрулі на Prius стали рідше з’являтися на дорогах, а зараз такі машини стали зовсім рідкісним явищем.

Потім на підкріплення цьому парку патрульних автомобілів були закуплені інші гібриди — на базі Mitsubishi Outlander, слідом за якими гаражі Національної поліції поповнили Skoda Rapid, до яких нещодавно приєдналися Renault Logan і Duster.

І ось тепер поліція знову вирішила придбати Toyota-на цей раз вважається невбиваною модель Corolla: у Києві помічений автовоз, що транспортує ці автомобілі вже в спеціальному розфарбуванні.

Всього поліції передадуть 70 одиниць такої техніки: згідно з даними Prozorro, 40 автомобілів по 565,2 тис.грн і 30 автомобілів по 516,1 тис. грн. Таким чином загальна сума закупівлі перевищує 38 млн гривень.

Переобладнанням автомобілів під потреби поліції займається компанія ТОВ “Автосаміт ЛТД « – або, кажучи простіше, Тойота Центр Київ» Автосаміт”, офіційний дилер Тойоти в Києві. Дорожчі машини-спецмодифікація СКС-TAC-20ТП з радіостанцією і антивандальними чохлами, друга партія — спецмодифікація СКС-TAC-ПС з проблисковим маячком на даху.