Нацрада оштрафувала канали Медведчука за розпалювання війни

ДУМКА 27, Травень 2021, 21:18 71
Нацрада оштрафувала канали Медведчука за розпалювання війни

Штрафні санкції до кожної компанії перевищують 100 тис грн.

Про це повідомили в прес-слудбе Нацради.

Так, телеканал NewsOne повинен сплатити 114 тис грн штрафу за висловлювання гостя програми Від 4 січня 2021 року “Епіцентр української політики” В’ячеслава Піховшека, що містять ксенофобські, дискримінаційні та принизливі ознаки. Відзначається, що ні ведуча, ні керівництво каналу не вжили заходів для припинення правопорушення.

Телеканал “112 Україна” оштрафували на 114 тис грн за висловлювання екснардепа Петра Симоненка в передачі “Голос народу “, яка транслювалася 29 і 31 січня 2021 року. Зазначається, що Симоненко назвав збройний конфлікт на Донбасі “громадянською війною”, що виключає участь у ньому Російської Федерації.

Телеканал ” НАШ ” отримав два штрафи на суму понад 228 000 гривень. Перший за передачу “Марафон” від 15 грудня 2020 року, в якій колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров заперечував участь Росії у збройній агресії проти України. Другий – за трансляцію тієї ж передачі від 15 січня 2021 року. У ній нардеп V-VII скликань Верховної ради Олена Бондаренко називала військових Збройних сил України “злочинцями”.

Крім штрафів, телеканалу ” НАШ “призначена ще одна позапланова перевірка за ефір ток-шоу” Марафон ” від 4 травня поточного року. У ньому співробітники СБУ зафіксували висловлювання Петра Симоненка з прихованими закликами до агресивних дій, елементи розпалювання національної ворожнечі і ненависті, а також пропаганду комуністичного тоталітарного режиму.