Навіщо привчати дитину спати в піжамі

ДУМКА 20, Травень 2020, 13:46 132
Навіщо привчати дитину спати в піжамі

Мало хто з мам сумнівається в тому, що дитина, незалежно від його віку і статі, повинен спати в піжамі. Однак, далеко не всі правильно підходять до її вибору, виходячи з віку малюка, пори року, безпеки тієї чи іншої тканини, крою та інших критеріїв. Адже, Дитячі піжами бувають абсолютно різні, і обмежитися при їх покупці тільки вимогами до кольору або наявності аплікацій, абсолютно невірно.

Чому вона так необхідна

Перш ніж приступити до вибору Піжами для дитини варто розібратися, чи так вже необхідна ця одяг для сну, адже, деякі медики впевнені в користь сну голяка. Але, це твердження вірне, виключно, по відношенню до дорослих, а фізіологічні відмінності між повністю сформованим і розвиваються організмами дуже істотні.

Доводячи, що Дитячі піжами для сну вкрай необхідні, педіатри вказують на три основні причини цього, що складаються в:

необхідності створення для дитини оптимальних умов для сну, перш за все, з точки зору підтримки необхідної температури і вологості, що не завжди може бути забезпечено ковдрою, адже, діти вночі часто розкриваються. Щоб уникнути переохолодження малюка, краще одягнути його в теплу піжаму, ніж всю ніч Укутувати пуховою ковдрою ;
тренуванні умовних рефлексів, – навчений переодягатися перед сном малюк перенесе цю корисну звичку не тільки на весь період свого дитинства – але, і в доросле життя;
забезпеченні психологічного комфорту – – в будь-якому одязі діти відчувають себе захищеніше, а в перші кілька років життя вона, певною мірою, замінює мамині обійми. Навіть, сама тоненька піжама сприймається дитиною, як своєрідний (нехай, і тимчасовий) бар’єр між його тілом і зовнішнім світом, не завжди сприймається малюком цілком безпечним.
Дитячі піжами зі спеціалізованого магазину-кращий вибір

Нині немає поняття дефіциту в одязі, тим більше – – в дитячій, зокрема, дитячих піжамках. Однак, понадіявшись на випадкового реалізатора, що пропонує щедро прикрашену різними аплікаціями нічний одяг для малюка, можна зробити непрощенну для його здоров’я помилку, не врахувавши при покупці основоположні критерії оптимального вибору такого одягу.

Вони, полягають в:

міцності і, одночасно, легкості;
м’якості і приємної тактильності;
гігроскопічності і повітропроникності;
гіпоалергенності і невибагливості в догляді,

тобто, в тих, саме, властивості, якими * Дитячі піжами * від відповідальних виробників, пропоновані спеціалізованим магазином, відрізняються від всякого роду підробок і імітацій різного роду брендів.