“Нелюди”: в Одесі аніматори залишили втомленого поні на розпеченому піску

ДУМКА 26, Липень 2021, 05:54 4193
“Нелюди”: в Одесі аніматори залишили втомленого поні на розпеченому піску

У мережі з’явилося відео з кричуще наплювацьким поводженням з твариною в ході експлуатації.

Про інцидент повідомив Telegram-канал “Одеса INFO”.

Відео-ролик записали на одеському пляжі”Сортувальна”. Там аніматори кинули на розпеченому піску осла, за допомогою якого вони кожен день розважають дітей і заробляють гроші.

На кадрах видно, що тварина лежить в повністю знесиленому стані під сонцем на розпеченому піску. Осел навіть не міг самостійно перебратися в тінь. Однак, його господарі, замість того, щоб дати йому води після цілого дня експлуатації і відвести в більш прохолодне місце, просто кинули його лежати на спеці.

Місцеві жителі стверджують, що аніматори заробляють за допомогою цього осла кожен день. У минулому їх вже карали за неналежні умови експлуатації тварини, проте вони продовжують порушувати закон.

У коментарях до публікації люди вже встигли відреагувати на цей кричущий інцидент. Всі одноголосно засуджують таке байдуже ставлення і вимагають покарання для цих аніматорів.

“Сподіваюся, знайдуться впливові люди, які щось зроблять, щоб не мучили більше тварина”;

“Нехай вже їх покарають”;

“Навіщо знімати?! Дали б йому води який-небудь, напоїли і облили б його, що б він тепловий удар не зловив, а треба ж зняти, всім показати що він ” вмирає”;

“Жах який, ну не люди а Нелюди

Де совість взагалі?”;

“Дайте їм ,,…зды”;

“Яким кінченим потрібно бути, щоб так вчинити?”;

“Поліцію викликати в такому випадку треба”;

“Взагалі-то їм не можна лежати це раз

По-друге вже вийшов закон про те, що таке ставлення заборонено, викликається міліція”, — написали люди в коментарях до відео.