Німці, які незаконно перетнули кордон, бо вважали, що Україна в ЄС, прямують до Києва

Володимир Маркопольский 10, Червень 2021, 08:03 69

Двоє громадян Німеччини, яких минулого тижня затримали на Львівщині за незаконний перетин кордону України, згодом таки перетнули польсько-український кордон на законних підставах й після зупинки у Львові нині рухаються велосипедами у напрямку Києва.

Про це повідомив один з мандрівників, 36-річний Моріц Гелл.

За словами Геллера, українські прикордонники відпустили його та товариша за 24 години після затримання. Вони виїхали з України до Польщі та знову в’їхали в Україну – вже через пункт пропуску.

Чоловік розповів, що при затриманні прикордонниками та під час перебування під вартою з ними поводилися коректно. За його словами, непорозуміння з прикордонниками виникло через те, що він зі своїм супутником не помітили, як перетнули державний кордон між Польщею та Україною.

За словами Геллера, метою їхньої велопоїздки є Таїланд. “Велотур з Німеччини до Таїланду був завжди моєю мрією”, – зауважив чоловік, який, як і його товариш, Моріс Ґебгард (Maurice Gebhard), живе у Дюссельдорфі на заході ФРН, але значну частину часу упродовж року проводить у Таїланді. У Києві мандрівники планують отримати російську візу, щоб вирушити далі на схід.