Оприлюднили ТОП найбагатших українців за рейтингом Forbes

consaidin 6, Травень 2021, 19:30 142
Оприлюднили ТОП найбагатших українців за рейтингом Forbes

Сукупний статок ста найбагатших українців в 2021 році лостігло 44,5 млрд доларів. За останній рік воно збільшилося на 42% (на 13,1 млрд доларів).

Про це свідчать дані рейтингу, який публікує український Forbes.

Рейтинг традиційно очолює олігарх Рінат Ахметов, статки якого за рік зросли майже втричі – з 2,8 млрд доларів до 7,6 млрд доларів.

Друге місце в списку найбагатших українців, знову зайняв власник групи “Інтерпайп” Віктор Пінчук зі статком 2,5 млрд доларів (минулого року – 1,4 млрд доларів).

На третьому місті-Костянтин Жеваго (Ferrexpo) – 2,4 млрд доларів. За рік він розбагатів більш ніж в два рази. У 2020 році він займав сьоме місце зі статком 1,1 млрд доларів.

Ігор Коломойський збільшив статки з 1 млрд доларів до 1,8 млрд доларів і піднявся з восьмого на четверте місце. Геннадій Боголюбов, як і минулого року, – на п’ятому місці. За рік його статки збільшилися з 1,2 млрд доларів до 1,7 млрд доларів.

На шостому місці Олександр і Галина Гереги (“Епіцентр”) – 1,7 млрд доларів. Минулого року вони були на четвертому місці зі статком 1,3 млрд доларів.

П’ятий президент України Петро Порошенко опустився з третього на сьоме місце. Його статки зросли з 1,4 млрд доларів до 1,6 млрд доларів.

Читати також: Назвали ТОП-7 найбагатших українців