Особливості та переваги балкона з виносом

nick 13, Квітень 2020, 15:06 101
Особливості та переваги балкона з виносом

Зробити балконні зону набагато просторіше, створити в приватному додатковий житловий куточок або розширити прилеглу до лоджії кімнату допоможе виносне скління.

Така оптимізація дозволить розмістити на балконі все для відпочинку, роботи або зробити домашню оранжерею. Крім того, в житло з’явиться місце для зберігання речей або занять улюбленим хобі. Сьогодні замовити балкончик з виносом можна на сайті без проблем. Вартість його є для багатьох прийнятною.

Балкон з виносом є певний простір, площа якого додаткового розширили певним способом. Це зовсім не означає, що балкон набагато збільшується в розмірах. На превеликий жаль, його не вийде збільшити навіть в раз-півтора. Розширення виконується в розмірах від 10 до 50 см. по периметру.

Особливості та переваги балкона з виносом

Який спосіб розширення балкона вибрати?

Розширення балконів по плиті і по підвіконню можна назвати найбільш популярними, так як саме ці способи дозволяють максимально збільшити корисну площу. Щоб вибрати відповідний для вас варіант, варто ознайомитися з плюсами і мінусами і недоліками кожного з них.

Переваги балкона з виносом

До незаперечних переваг цієї технології відносять наступне:

  • Збільшення площі приміщення за допомогою переміщення кордону на 30 см за початкові межі конструкції.
  • Пристрій широкого відливу забезпечує додаткове місце для розташування, наприклад, визнав з квітами.
  • Посилення несучих конструкцій зносився парапету, зміцнення старих балконних перил.
  • Підвищення рівня освітленості балкона.
  • Надання красивого дизайну старих балконних конструкції.

Варіанти виносного балкона

Визначившись з точною кількістю необхідних вам вільних сантиметрів і зібравши весь пакет супровідних документів, варто визначитися з тим, як саме буде зроблений винос балкона. наприклад:

  • розширення за допомогою виносу підвіконня;
  • розширення балкона по підставі плити.

При цьому при використанні першого способу перепланування площа підстави балкона буде залишатися незмінною, а збільшення розмірів цього приміщення досягається за рахунок спорудження конструкції, що висувається за межі старої огорожі назовні.