П’ять простих способів поліпшити управління складами

ДУМКА 17, Квітень 2020, 19:01 3874
П’ять простих способів поліпшити управління складами

Ефективний склад має вирішальне значення для задоволення потреб клієнтів, оскільки він забезпечує швидкі і точні поставки. Тому сьогодні продуктивне управління складами стає важливим завданням для всіх сфер бізнесу. Пропонуємо 5 корисних порад про те, як швидко і якісно поліпшити роботу складу.

Оптимізація вільного простору

Замість того, щоб розширювати площу складу, розгляньте можливість більш ефективного використання вертикального простору. У цьому може допомогти складська програма WMS. Системи автоматизації дозволять раціонально розподілити наявні товари, оптимізує вільне місце і підкаже, як правильно використовувати наявні активи.

Додавання вищих одиниць зберігання і відповідного обладнання для збору і зберігання матеріалу може допомогти зберегти більше товару в одному місці, а не збільшувати витрати на розширення приміщення.

Подумайте про тип і різноманітності використовуваних стелажів. Зберігання дрібних предметів на стелажах з піддонами призводить до невиправданого витраті місця. Замість того, щоб використовувати одні і ті ж стійки для всього складу, можна використовувати різні типи стелажів для різних матеріалів. Спробуйте використовувати стандартизовані контейнери, щоб тримати полки в чистоті і порядку.

Регулярна інвентаризація

Якщо використовувати для управління складом програму, питання про інвентаризацію вирішиться сам собою – розумна система буде самостійно вести облік залишків товарів, систематично оновлювати дані і надавати всю необхідну статистику.Для ефективної роботи складу зберігайте в ньому тільки те, що вам потрібно, і не більше того. Для цього можна зменшити або усунути запаси “на чорний день” або домовитися з постачальниками доставляти менші кількості товарів, але робити це частіше.

Будьте в тренді – впроваджуйте автоматизацію

Спеціально розроблені програми для складу в вигляді систем WMS можуть підвищити ефективність, пропонуючи кращі маршрути і методи комплектації або складування. Крім того, система надає автоматизовані списки вибору, які можна відправляти на мобільні пристрої, щоб допомогти усунути помилки і скоротити втрату часу. Використання зчитувачів штрих-коду або радіочастотної ідентифікації (RFID) може підвищити точність транзакцій і зменшити помилки вибору.

Організуйте робочі місця

Організація робочих станцій підвищує продуктивність праці, оскільки працівникам не доводиться шукати інструменти або обладнання. Постарайтеся якомога ефективніше продумати організовану роботу ваших робочих станцій.Використовуйте всі методи, призначені для запобігання безладу, зменшення кількості помилок і підвищення безпеки та організації.

Оптимізуйте продуктивність праці

Якщо ваша WMS не має можливості створювати ефективні плани комплектування, створіть їх вручну. Проаналізуйте ваші моделі використання матеріалів і зберігайте великі обсяги разом в передній частині складу.Зберігайте предмети, які часто продаються разом, поруч один з одним. Так ви спростите операції їх доставки і розміщення і уникнете затримок під час роботи.
Підвищення ефективності складу – це не тільки правильно підібране устаткування для зберігання, але і використання складних алгоритмів планування. Дотримуйтесь цих кроків і спостерігайте, як підвищується ефективність вашої роботи.