Переселенка з Луганська обурилася, що в Києві відмовилися міняти рублі із зображенням Криму

ДУМКА 9, Вересень 2021, 05:35 3440
Переселенка з Луганська обурилася, що в Києві відмовилися міняти рублі із зображенням Криму

Переселенка з Луганська Дарина Воскресенська поскаржилася, що в українському банку їй не поміняли російські рублі, на яких був зображений тимчасово окупований Крим. На критику жінка відреагувала, пославши всіх людей, “які пишуть гидоти”, “гуляти лісом”.

Відповідні відео Воскресенська опублікувала на своїй сторінці в Instagram у форматі сторіс. Відзначимо, що українка займається перманентним макіяжем в Києві і більшість постів в її акаунті присвячені роботі (щоб подивитися ролик, доскролльте сторінку до кінця).

Воскресенська, розповідаючи передплатникам про інцидент в банку, показала російські гроші. Вона зазначила: у неї прийняли всі купюри, крім тих, де зображений Крим. Жінка сказала, що не розуміє, чому так сталося.

За її словами, співробітниця фінустанови нібито також не знає, в чому причина. Мовляв, касир посміялася і послалася на правила.

У понеділок, 6 вересня, блогер знову прокоментувала своє відео. Вона розповіла, що ролик поширили по пабліках і тепер їй пишуть незадоволені користувачі.

Крім того, в мережі знайшли старі фотографії жінки. На одній з них в геолокації вказано “Донецьк, Росія”.

Переселенка з Луганська обурилася, що в Києві відмовилися міняти рублі із зображенням Криму

“Зараз боти починають писати мені погані коментарі”, – поскаржилася блогер, підкресливши, що нікого образити не хотіла.

Жінка запитала, чому у неї немає права “розповідати про речі, з якими зіткнулася”.

“Так, я родом з Луганська. Так, у нас на даний момент там ходить інша валюта. Не тому, що це ми вибрали, а тому, що там на даний момент так. І шановні мої дорогі люди, які зараз пишуть гидоти – гуляйте лісом, ось і все”, – заявила вона.

Воскресенська додала, що” всіх любить “і що”чорний піар – теж піар”.