Переваги лікування алкоголізму в наркологичному центрі

ДУМКА 30, Травень 2020, 02:01 293
Переваги лікування алкоголізму в наркологичному центрі

В Україні щороку від зловживання спиртними напоями гине більше 40 тис. чоловік.

До високої смертності призводить не тільки якість і кількість уживаного спиртного, але також низька ефективність лікування залежності. Існуючі методи лікування ефективні, тільки якщо хворий дотримується рекомендоване підтримуючу терапію протягом 5 років.

Для остаточного позбавлення від алкогольної залежності потрібне комплексне лікування і тривале спостереження фахівців для виключення рецидиву. У наш час лікування алкоголізму найкраще проводити в наркологічному центрі. Вартість його є для всіх прийнятною.

Алкоголізм вилікувати можна:

Коли в протягом не менше місяця людина знаходиться в умовах наркологічного центру.

Переваги лікування алкоголізму в наркологичному центрі
Attractive drunk business man lying on desk wasted and drinking whiskey bottle in alcoholism problem , alcohol abuse and addiction concept isolated on white background
  • Коли під час перебування в наркологічному центрі, хвора людина забезпечений всіма видами професійної допомоги, яка потрібна при лікуванні алкоголізму.
  • Якщо під час всього періоду реабілітації алкоголіка оточують такі ж залежні люди, як він сам, які досвідом свого життя показують, що він не самотній у своїй проблемі, а досвідом одужання допомагають йому здобути навички тверезого життя.
  • Коли протягом усього періоду лікування алкоголізму лікарями проводиться аналіз динаміки перебігу хвороби та одужання.
  • Коли в кінці періоду реабілітації, для одужує алкоголіка забезпечується соціальна адаптація, від якої повністю залежать його все комунікативні здібності.
  • Коли по закінченню терміну лікування, з певною періодичністю, для одужує алкоголіка виконується профілактика алкоголізму, що допомагає не допустити зриву і повернення в вживання.

Переваги лікування алкоголізму в стаціонарі

Знаходження хворого в наркологічному центрі дає можливість вести за ним спостереження 24 години на добу. Це набагато зменшує ризик виникнення різних ускладнень під час виконання лікувальної терапії. Якщо хворому з якихось причин не підійшла одна процедура, то фахівець ліквідує всі ускладнення від неї і тут же призначить іншу, більш прийнятну для цього пацієнта.

У стаціонарі є все необхідне обладнання, все прекрасно знають, що фізіотерапія приносить відмінні результати. Стаціонар надає хворому і психологічну допомогу, причому також в постійному режимі.

Всі процедури в клінічних умовах націлені на швидке видалення похмілля і граничне зняття неприємних відчуттів у людини, які супроводжують переривання запою.