Переваги лікування в клиниці Аксимед

nick 28, Травень 2020, 13:41 51
Переваги лікування в клиниці Аксимед

Лікування різних неврологічних захворювань, фізична реабілітація після травм хребта, ЧМТ та інсультів в клініці неврології.

В Києві клініка АКСІМЕД давно займається лікуванням неврологічних захворювань, а також фізичної реабілітацією пацієнтів, які перенесли травми спини, черепно-мозкові травми, а також інсульти.

Досвідчені фахівці точно поставлять діагноз, в цьому їм сприяє сучасне медичне обладнання. Найсучасніші методи лікування забезпечують хороші результати лікування.

Переваги лікування в клиниці Аксимед

Важливими напрямками Клініки АКСІМЕД є:

  • Неврологія;
  • ортопед-травматолог;
  • ЛОР;
  • Терапевт;
  • офтальмолог;
  • і Центр реабілітації після інсультів і травм.

Також в клініці працюють і інші вузькопрофільні медичні напрямки.

Клініка наділена сучасним діагностичним обладнанням, застосовує нові методики лікування.

Інші послуги, що надаються клінікою АКСІМЕД

Лікування та реабілітація неврологічних проблем – це далеко не єдина спеціалізація цієї клініки. Тут зібрані найкращі фахівці країни, серед яких психологи, мамологи, імунологи, урологи, офтальмологи, кардіологи та багато інших високопрофесійні доктора, які в короткі терміни поставлять діагноз і допоможуть перемогти хворобу.

Відрізняється ця клініка не тільки найкращим медичним обладнанням, яка дозволяє ефективно проводити реабілітацію людини після інсульту, а й комфортними умовами перебування тут. Уважний персонал, завжди буде знаходитися поряд з пацієнтом, під час проходження його реабілітації, і в разі потреби, надасть допомогу. Тут завжди до кожного клієнта здійснюється персональний підхід. Тому хвилюватися про ймовірність, виникнення будь-якого дискомфорту, під час проходження реабілітації тут, немає ніяких причин.

Реабілітаційний центр

При клініці “АКСІМЕД” працює центр реабілітації після інсульту, в якому розроблена багатоступенева програма по поверненню хворого до нормального життя. Кадрові та технологічні ресурси клініки “АКСІМЕД” можуть забезпечити для хворого весь процес відновлення, включаючи інтенсивну терапію відразу після інсульту. Під час реабілітації з пацієнтом на постійній основі працюють тренер по ЛФК, а також нейропсихолог і логопед.