Переваги системи контролю доступу

nick 26, Травень 2020, 14:29 147
Переваги системи контролю доступу

Система контролю і управління доступом є найкращим способом захисту об’єкту, що охороняється від несанкціонованих проникнень.

Пристрій запобігає потраплянню небажаних гостей, при цьому забезпечуючи вільне переміщення власника та інших осіб з правом доступу. Використовується в офісних приміщеннях, діяльність яких пов’язана з дорогої матеріальної та інтелектуальної власністю. Якщо вам потрібна система контролю доступу, тоді купити її можете в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість її є для всіх прийнятною.

Переваги системи контролю доступу

 Які пристрої відносяться до контролю доступу

Програмне забезпечення, а також різні прилади, які зчитують, зберігають і передають інформацію, складають цілу систему контролю доступу. Серед СКД виділяють 2 основні групи:

  • мережеві.
  • автономні;

Проста, але ефективна автономна система – найкращий варіант для охорони невеликого об’єкта з єдиною точкою проходу. Вона відрізняється більш доступною ціною і працює без ПК. На відміну від автономної, мережева система контролю дозволяє вести облік і збір даних.

Система контролю і управління доступом – це не просто апаратура і софт, а продумана система управління пересуванням персоналу на території об’єкта охорони.

Як працюють сучасні системи контролю доступу?

СКУД працює дуже легко і просто. У ньому передбачений спеціальний контролер, за допомогою якого відкривається доступ в певне приміщення або на якусь територію, якщо у людини є особливий код або ключ. Наприклад, водій може легко сам відкрити для себе шлагбаум, працівник офісу – відкрити вхідні двері і при цьому зафіксувати в системі своє прибуття.

Використання системи контролю доступу дозволяє:

  • регулювати і обмежувати кількість відвідувачів в конкретному приміщенні;
  • надавати і обмежувати доступ конкретних осіб в приміщення або на територію;
  • відслідковувати переміщення кожної людини і фіксувати його місцезнаходження в режимі реального часу;
  • відслідковувати час відкриття або закриття приміщень;
  • вести табельний облік і т.д.

Системи контролю доступу завжди на пару кроків попереду зловмисників: відеозв’язок дає інформацію відповідальній особі, зчитувачі карт автоматизують частина завдань охоронця і т.д. Потім на об’єкт може вести кілька входів, тому система контролю управління доступом на етапі проектування повинна завжди розроблятися з урахуванням цих та інших особливостей.