Переваги жіночої термобілизни

nick 20, Серпень 2020, 12:19 559
Переваги жіночої термобілизни

У холодну пору року багатьох жінок турбує питання – який одяг підібрати, щоб було тепло і в той же час зручно.

Хорошим рішенням цього завдання є покупка термобілизни, яка забезпечує в 1,5-3 рази кращий теплозахист, ніж звичайний аналог при однаковій товщині матеріалів. Така білизна є актуальною не тільки для любительок спорту, вона стане в нагоді для повсякденного носіння і домашнього гардеробу. Ця продукція є непомітною під одягом, не сковує рухи, швидко виводить зайву вологу, надійно утримуючи тепло. Зараз купити термобілизну жіночу можна в інтернет-магазині Sportonline з доставкою додому. Вартість його є для багатьох прийнятною.

Переваги жіночої термобілизни

З чого виготовляють жіночу термобілизну

У термобілизні виробники використовують тканини з трьома шарами. Кожен шар при цьому повинен бути дихаючим, в іншому випадку речі ще не були працювати.

Матеріалом жіночої термобілизни, ціна якого в чималому ступені залежить від цієї особливості, може виступати поліпропілен, поліестер, бавовна або шерсть. Нерідко виробники комбінують і змішують волокна синтетики і натуральних тканин. Для кращої термобілизни радимо вибрати синтетику, яка краще відводить вологу. Вона також швидко висихає і довше радує своїм новим зовнішнім виглядом.

Переваги жіночої термобілизни

Особливості термобілизни

Чим же відрізняється жіноча термобілизна від інших елементів гардеробу, які милі дами надягають кожен день, щоб не мерзнути на відкритому повітрі? Головна відмінність – багатошарова структура тканини з різних компонентів, які забезпечують:

  • створення теплоізоляційної оболонки для запобігання втрат тепла, виробленого організмом, в навколишній простір. З таким завданням відмінно справляються вовняні волокна, які є одним з кращих натуральних утеплювачів;
  • поглинання вологи, що виробляється шкірних покривів з наступним її перерозподілом в верхні шари тканини. Таку функцію виконують синтетичні тканини на основі поліпропілену, поліестеру, віскози, які мають спеціальну переплетення ниток основи і качка;
  • пропуск повітря через тканину до тіла, що дозволяє забезпечити сухість поверхні шкіри. Така властивість забезпечує добавка бавовни в виріб.

Купуючи жіночу термобілизну, вкрай важливо подбати про те, щоб воно було дійсно якісним. По-перше, варто зробити акцент на тканини. Вона повинна бути високої якості, завдяки чому буде забезпечуватися тепло, а також буде підтримуватися оптимальні показники вологості. Також тканину, яка застосовується для виготовлення білизни, повинна дозволяти шкірі «дихати», а також бути м’якою і приємною. Вкрай важливо, щоб тепло зберігалося всередині тіла.