Під будинок Порошенка привезли організованих “тітушок”, серед яких були діти

ДУМКА 9, Жовтень 2021, 23:35 2951
Під будинок Порошенка привезли організованих “тітушок”, серед яких були діти

До будинку Петра Порошенка знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”.

Про це пише громадський активіст, ветеран війни проти російської агресії Олександр Погребиський.

Як відомо, у неділю запланований автомарш розгніваних громадян до державної дачі, на якій живе Володимир Зеленський. Активісти хочуть запитати президента про відмивання грошей “ПриватБанку”, співпрацю з олігархом Коломойським, “Вагнергейт” і узурпацію влади в країні.

Як повідомив відомий волонтер Юрій Бірюков, такий поспіх і вечір п’ятниці не дав організаторам проплаченого спектаклю можливості зібрати велику кількість людей. На фото, яке оприлюднив Бірюков — два-три десятки змерзлих “представників обуреної громадськості”.

“Ця група біомаси зображає з себе “обурену громадськість”. Цю саму громадськість намагались наколядувати на мітинг вчора, але вечір п’ятниці — усі бухають, тому мітинг перенесли на сьогодні”, — потролив Бірюков організаторів.

Він зазначив, що коштує такий мітинг 500—600 грн “за тушку”, оплачені три години.

“У Зеленського підгорає — офшори, відмивання коштів, видача кредитів особам, що можуть бути причетними до фінансування ОРДЛО. І він, як завжди, пробує “викрутися” та з останніх сил намагається перевести увагу суспільства і зробити винним у всьому Порошенка”, — наголосив генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він також запостив фото з молодиками, які зібралися в селищі Козин: “Це те, як, на думку Банкової, мають виглядати патріоти і їхні ідейні ватажки”.

“Прохання до ОП — розрахуватися з людьми і забезпечити їх транспортом для повернення додому”, — іронізує Кононенко.

Під будинок Порошенка привезли організованих “тітушок”, серед яких були діти Під будинок Порошенка привезли організованих “тітушок”, серед яких були діти