Поліцейським, які зупинили авто “слуги” Брагара, оголосили догану

ДУМКА 26, Липень 2021, 23:28 207
Поліцейським, які зупинили авто “слуги” Брагара, оголосили догану

Поліцейським закидають порушення інструкції – вони спілкувалися з парламентарієм з вимкненими боді-камерами.

Національна поліція оголосила догану двом патрульним поліцейським, що зупинили автомобіль народного депутата Євгена Брагара (фракція “Слуга народу”), а їх безпосереднього начальника – командира роти – понизили на посаді.

“Службове розслідування завершено. Двом патрульним-догана, командиру роти-пониження, а командиру батальйону – зауваження”, – сказав представник Нацполіції агентству “Українські Новини”.

Патрульні поліцейські покарані за те, що порушили інструкцію – після зупинки автомобіля вони не включили нагрудні камери (відеореєстратори, боді-камери). Командирів у подібних випадках карають “за погану роботу з підлеглими”.

Нагадаємо, 4 липня вночі автомобіль нардепа зупинили патрульні через несправну лампочку освітлення номерного знака. Брагар не говорив поліцейським, що він нардеп. У процесі спілкування ті припустили, що водій перебуває у стані наркотичного сп’яніння.

Поліцейські забрали у Брагара права і привезли його в клініку, де вони і дізналися, що він – депутат. Потім Брагар здав кров в іншій клініці, дослідження показали, що в його крові немає наркотиків.

Після цього нардеп написав на патрульних заяву до Департаменту патрульної поліції, де розпочали службове розслідування.