Поліція і Нацгвардія посилили охорону правопорядку в центрі Києва

Володимир Маркопольский 17, Лютий 2021, 18:48 39
Поліція і Нацгвардія посилили охорону правопорядку в центрі Києва

У центрі Києва поліція і Національна гвардія посилили охорону через проведення низки масових заходів.

Про це повідомив голова поліції Києва Андрій Крищенко.

Він зазначив, що уже надійшло кілька повідомлень про проведення заходів у центральній частині міста. А відтак поліціянти посилили заходи безпеки у місцях їх проведення.

“Для забезпечення порядку на всіх локаціях проведення заходів патрулюватимуть посилені наряди правоохоронців. До забезпечення правопорядку ми залучили представників усіх структурних підрозділів, в тому числі кінологів, вибухотехніків та поліціянтів діалогу. Аби не допустити будь-яких правопорушень, поліціянти вживатимуть превентивних заходів, зокрема вибіркові перевірки речей і документів у громадян.

Усі заборонені предмети, виявлені у громадян під час перевірок, одразу вилучатимуться, а їх власникам надаватиметься правова оцінка. З огляду на це, прошу громадян із розумінням ставитися до дій правоохоронців, адже такі превентивні заходи спрямовані виключно для забезпечення публічної безпеки й правопорядку та щоб усі заплановані заходи пройшли спокійно”, – наголосив Крищенко.

Поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантинних обмежень і не порушувати громадський порядок.

“Одночасно інформуємо, що у зв’язку із проведенням заходів окремими центральними вулицями може бути обмежений дорожній рух. Тому просимо водіїв завчасно планувати маршрути руху з урахуванням вищезазначеної інформації”, – додали правоохоронці.