Помер майданівець, який був важко поранений під час Революції Гідності

ДУМКА 24, Липень 2021, 12:40 2596
Помер майданівець, який був важко поранений під час Революції Гідності

У 2017 році чоловіка нагородили Орденом “За мужність” III ступеня.

Помер учасник Революції Гідності Володимир Занегін, який отримав важке вогнепальне поранення під час подій у Києві 20 лютого 2014 року. Про це у Facebook повідомляє ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані.

“Помер Володимир Занегін-тяжкопоранений майданівець. Про час, дату і місце прощання повідомимо додатково. Спочивай з миром, брате!”- йдеться в повідомленні.

Причина смерті чоловіка не уточнюється.

Зазначається, що Володимир Занегін під час розстрілів протестувальників у центрі Києва на вулиці Інститутській отримав важке вогнепальне поранення 20 лютого 2014 року, був госпіталізований.

У 2017 році Занегін був нагороджений Орденом “За мужність” III ступеня. Цю нагороду він отримав “за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, проявлені під час Революції Гідності, активну громадську та волонтерську діяльність».

Наприкінці 2013 – го-початку 2014 року в Україні відбулися масові протести, які призвели до зміни влади. Четвертий президент України Віктор Янукович втік до Ростова. Протягом конфлікту протестувальникам протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (тітушки). В результаті трагічних подій 18-20 лютого 2014 року загинуло 107 осіб.