Поради щодо вибору газоблоків

nick 13, Травень 2020, 18:06 61
Поради щодо вибору газоблоків

За час свого існування газоблок зарекомендував себе в якості надійного і довговічного кладочного матеріалу, маючи велику кількість переваг і позитивних відгуків.

Але давайте більш детально розберемося в перевагах використання цього матеріалу в будівництві. Купити газоблоки можна на сайті https://leaderstroy.com.ua/gazobeton-aeroc/ з доставкою додому.

Переваги газоблоків

У газоблоків як було сказано маса плюсів, які характеризуються не тільки своїм складом (вапно, вода, пес, цемент, пудра з алюмінію), але також і способами виготовлення. Вони дозволяють газоблоків не пропускати зайві шуми і зберігати в приміщенні тепло, а також пояснюють невелику ціну і легкість в роботі з блоками з газобетону. Ви можете замовити газоблоки в будь-якій кількості.

Перелік достоїнств, властивих газобетонним блокам, включає:

  • Легкість.
  • Морозостійкість.
  • Низьку теплову провідність.
  • Екологічність.
  • Паропроникність.
  • Пожежна безпека.

Поради щодо вибору газоблоків

Основні властивості і характеристики газобетонних блоків.

Виготовляється газобетон автоклавним або неавтоклавні методом. Коли всі сухі компоненти перемішані, додається вода. Завдяки хімічної реакції суміш стає більше в розмірах на зразок тесту. Після застигання вона розрізається на блоки стандартних розмірів. Потім для додання заготівлях необхідної міцності їх поміщають в автоклави і обдають водяною парою або сушать в спеціальних камерах. Отже, виходить газобетон: характеристики його залежать від щільності і кількості міститься в ньому повітря.

При виборі газоблоків для будівництва будинку слід завжди орієнтуватися тільки на конкретні технічні параметри. Тому, замовляючи матеріал, ніколи не соромтеся запитувати у продавця офіційні сертифікати якості на продукцію або протоколи випробувань, в яких сумлінні фірми-виробники завжди вказують основні фізико-механічні властивості матеріалу.

Застосування

У каталозі представлені: газоблоки всіх модифікацій, будівельні інструменти, сухі суміші різних призначень, а також цемент. Асортимент продукції настільки великий, що у нас можна відшукати більшість будматеріалів, які необхідні для реалізації проектів практично будь-якої складності: малоповерхових і висотних приміщень, громадських та промислових будівель, складських та торгових комплексів.

Широкий асортимент матеріалів компанії Aeroc, які можна купити тут, дозволяє споруджувати в будинку стіни несуть і не несуть типу, а також будувати приміщення будь-якого призначення. Використовуючи газобетонні блоки цієї марки, можна досягти високих показників енергоефективності будівель.

Джерело: https://leaderstroy.com.ua/