Порошенка назвали “ідеальнішим лідером для України” за Зеленського – дослідження Fama

Галинка Антонюк 18, Квітень 2021, 19:42 107

У ТОП-10 історичних особистостей, які відповідають образу “ідеального політика” для українців, опинилися Богдан Хмельницький, Пьотр І, Іосіф Сталін і Степан Бандера.

Народний депутат фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко обійшов президента Володимира Зеленського в дослідженні “Ідеальний лідер для України” агентства Fama.

Так, близько 17% учасників дослідження заявили, що серед сучасних політиків і відомих діячів саме Порошенко відповідає “образу ідеального політика”. Про Зеленського ж так відгукнулися 15% респондентів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Рейтинг” опублікував соцопитування про рівень довіри до політиків громадян України.

На третьому місці опинився нардеп фракції ОПЗЖ Юрій Бойко з 11%, на четвертому — парламентарій від “Батьківщини” Юлія Тимошенко з 8%. П’ятірку лідерів закриває глава партії “Сила і честь” Ігор Смешко з 5%.

27% опитаних відповіли, що, на їхню думку, серед представлених в Україні політиків немає тих, кого можна було б назвати “ідеальним політиком”, а 36% “не змогли відповісти однозначно”.

37% респондентів назвали як мінімум одного політика.

Читати також: Соцопитування: у президентському рейтингу лідирують Зеленський і Порошенко

Також респондентам запропонували назвати історичних особистостей або персонажів книг, які відповідають їх образу ідеального політика.

У ТОП-10 “ідеальних історичних особистостей” увійшли:

  1. Богдан Хмельницький;
  2. Тарас Шевченко;
  3. В’ячеслав Чорновіл;
  4. Михайло Грушевський;
  5. Іосіф Сталін;
  6. Ангела Меркель;
  7. Пьотр Перший;
  8. Іван Мазепа;
  9. Ярослав Мудрий;
  10. Степан Бандера.

Джерело