Порошенко подав до суду на Гордона, журналіст відреагував

ДУМКА 17, Червень 2021, 23:04 166
Порошенко подав до суду на Гордона, журналіст відреагував

Експрезидент Петро Порошенко подав до суду позов про визнання недостовірними слів Дмитра Гордона про “здачу Маріуполя в 2014 році”.

Про це повідомив адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков.

“Сьогодні в Шевченківський суд Києва було подано позов про визнання висловлювань Гордона недостовірною інформацією. Звичайні в таких випадках вимоги особисто спростувати наклеп і виплатити грошову компенсацію в цей раз не заявлялися. Позивач не потребує вибачення Дмитра Гордона і не вважає, що вони можуть щось змінити”, – розповів Новіков.

7 травня в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” Дмитро Гордон сказав, що в 2014 році “місто Маріуполь врятував полк “Азов”, а Порошенко “домовився про здачу міста”.

“Керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ української армії залишити Маріуполь … Порошенко з [президентом РФ Володимиром] Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя”, – заявив Гордон.

Адвокат Порошенка наголосив, що бойовики захопили Маріуполь до президентських виборів, а місто звільнили через тиждень після інавгурації Порошенка.

Дмиро Гордон у коментарі до поста Новікова у Facebook заявив, що “дуже радий” новині про позов.

“Дякую, дуже давно цього чекав. Я щасливий”, – повідомив Гордон.