Повірка лічильників води

nick 20, Березень 2020, 20:27 66
Повірка лічильників води

Після монтажу лічильників води господарі повинен спостерігати за роботою приладів.

При неточності одержуваних даних, поломки водоміра або після закінчення зазначеного в технічній документації терміну користувач повинен подати заявку на перевірку лічильника. Якщо ви хочете в Харкові перевірити лічильник води без зняття, тоді вам варто залишити заявку на сайті https://poverka.org.ua/povirka-lichilnikiv-vodi-v-harkovi/.

Переваги повірки лічильника води без зняття на дому:

  • процедура займає 20-30 хвилин;
  • не потрібно знімати пломбу з лічильника;
  • перевірка виконується приватними підприємствами;
  • заявку на перевірку можна оформити онлайн/

Повірка лічильників води

Коли виконується повірка лічильників води?

В основному, після 4-х років експлуатації лічильників з водоканалу приходить повідомлення про необхідність провести їх перевірку. Якщо раптом вас ніхто про це не повідомляє, не здумайте тоді пускати все на самоплив. Знайдіть час і обов’язково зверніться до водоканалу. Вам доведеться тільки написати заяву з проханням виконати повірку лічильників води.

Вартість перевірки

На всю процедуру йде не більше півгодини. А розцінки на таку процедуру є цілком доступними.

Варто також сказати, що вартість перевірки гарячої та холодної води рівноцінна, ніякої різниці в них немає.

Вартість перевірки водоміра на дому знаходиться в прямій залежності від рівня придатності, оскільки в деяких випадках з’являється потреба термінової заміни вийшов з ладу приладу, в такому випадку вартість послуги збільшується.

Повірка лічильників води

Що необхідно врахувати при перевірці лічильників

Варто враховувати, що регулярна перевірка водомірів – дуже важлива процедура, оскільки в ході неправильної роботи даного приладу є ймовірною великий переплати грошей за невживані кількість води.

Само собою, що і цей прилад може з плином часу вийти з ладу, саме тому його повна заміна точно повинна здійснитися якомога швидше після виявлення несправності.

Перевірка на дому доцільна тоді, коли ви хоча б на 60% впевнені в правильній роботі свого водоміра. Якщо раптом сумніваєтеся, краще не витрачати зайві гроші на перевірку, а відразу знімати лічильник. Все одно його, напевно, доведеться міняти на новий.