Продаємо машину просто і безпечно – послуга автовикупу

ДУМКА 2, Липень 2020, 12:01 34
Продаємо машину просто і безпечно – послуга автовикупу

Багато автовласників не наважуються продати авто тільки тому, що цей процес займає досить багато часу та сил, і навіть в цьому випадку далеко не факт, що вдасться здійснити продаж швидко та за бажаною ціною.

Продаємо машину просто і безпечно – послуга автовикупу

Саме з цих причин більшість авто продаються перекупникам за безцінь, якщо гроші потрібні терміново, або знімаються з продажу зовсім через декілька тижнів, адже продавцю банально набридає відповідати на нескінченні дзвінки від майданчиків та відхиляти пропозиції з необґрунтованим торгом. Додайте до цього необхідність проведення передпродажної підготовки, зробити сотні фото машини та постійно виїжджати на покази в різні кінці міста, і продаж машини перетворюється в справжню проблему. Щоб повноцінно ним займатися доведеться на деякий час кинути роботу та присвятити весь свій час пошуку покупця.

Продаж авто за 1 добу без ризику та проблем

Продаємо машину просто і безпечно – послуга автовикупу

Багато хто помилково вважає, що компанії з автовикупу — це ті самі перекупники, що стоять на авторинках та постійно моніторять обяви в мережі, щоб подешевше відхопити класне авто. Насправді, послуга викупу авто дійсно передбачає зниження ціни після огляду та оцінки машини, але різниця між ринковою вартістю та угодою з автовикупом складатиме не більше 5%, що зовсім небагато, враховуючи безліч переваг, які отримує продавець:

  • Швидкість. Від момента звернення до моменту продажу проходить не більше 1-го дня (зазвичай вистачає 3-4 годин).
  • Зручність. Експерт компанії виїжджає по місцю знаходження машини, проводять огляд та одразу озвучує кінцеву вартість, причому враховує в ній не лише поточний стан, але й усе додаткове оснащення та інші покращення у вигляді тюнінгу.
  • Безпека. Продаж здійснюється у відповідності діючому законодавству у МРЕО чи у нотаріуса, а всі розрахунки проводяться одразу, зручним для продавця способом (готівкою або по безналу), тому ризик шахрайства повністю виключений.
  • Вигода. Ціна угоди складає 95-98% ринкової вартості авто, а у випадку продажу кредитної машини або після ДТП буде навіть вищою за ту, яку готовий запропонувати потенційний покупець.

Автовикуп по всій Україні дозволяє уникнути одразу всіх проблем та незручностей, що виникають при самостійному продажі, а всі питання пов’язані з реалізацією машини вирішуються протягом дня, тож продавцеві залишається лиге поставити підпис на документах та отримати гроші. Погодьтеся, що пара сотень доларів за неймовірний комфорт та швидкість зовсім невелика плата, тим більше, що із прямим покупцем все одно довелося б торгуватися.

Звернення в компанію ні до чого вас не зобов’язує, і якщо ціна та послуга вас в чомусь не влаштують, ви можете від неї відмовитися, і ні за що не платити, проте спробувавши хоча б раз продати машину таким чином, співпрацюючи з професіоналами вам більше ніколи не захочеться займатися цим питанням самостійно!