Професійна медична допомога вдома в Полтаві

ДУМКА 23, Квітень 2020, 17:42 42
Професійна медична допомога вдома в Полтаві

Фахівці центру «Медсестра» https://medservis.pl.ua/uk, що мають великий досвід роботи та безліч позитивних відгуків, пропонують жителям Полтави цілодобову професійну медичну допомогу в максимально комфортних домашніх умовах.

Принципи нашої роботи

Співробітниками штату є професійні медичні сестри, які мають відповідну освіту, високий рівень кваліфікації та достатній досвід роботи. Крім цього, велика увага приділяється людським якостям співробітників, таким як чуйність, доброта, душевна теплота.

Одним із ключових принципів нашої роботи є індивідуальний підхід до пацієнтів, надання їм моральної допомоги та підтримки. Адже саме це вкрай важливо при спілкуванні з тяжко хворими людьми, лежачими пацієнтами, самотніми людьми похилого віку, що страждають від депресій, психоемоційної нестабільності. Тому наші медсестри здатні не тільки якісно провести різні медичні маніпуляції, але і в значній мірі полегшити душевні страждання хворої людини.

Наступний принцип нашої роботи – це оперативність. Співробітники виїжджають у суворо обумовлений час, без запізнень, і привозять з собою необхідні витратні матеріали (бинти, системи, шприци для ін’єкцій, штативи для крапельниць), антисептичні, дезінфікуючі засоби. Все, що потрібно надати пацієнтові – це прописані лікарем медикаментозні препарати.

Велика увага приділяється питанням безпеки. Саме тому підставою для проведення різних медичних маніпуляцій в домашніх умовах є виданий пацієнту лікарем лікарняний лист із зазначенням назв і дозування лікарських засобів.

Крім того, наші співробітники підтримують тісний зв’язок із членами сім’ї пацієнтів, повідомляючи їх про фізичний і психологічний стан близької людини, що також важливо для успішного терапевтичного процесу та прискореного одужання, повноцінного відновлення.

З якими пацієнтами ми працюємо?

Наші медсестри готові надати допомогу будь-якій людині, незалежно від його віку та ступеня тяжкості стану. Найчастіше послуги медичної сестри в домашніх умовах потрібні лежачим хворим, дітям, людям похилого віку, особам, які проходять реабілітацію після інфарктів, інсультів, перенесених хірургічних втручань або травматичних ушкоджень, пацієнтам, що страждають на хронічні системними захворюваннями, онкологією.

Які маніпуляції наводяться на дому?

У домашніх умовах можна провести забір біоматеріалу (крові, сечі, калу) для проведення аналізів, виміряти тиск, температуру, цукор у крові. Пацієнтам також надаються такі медичні послуги:

  • хірургічна перев’язка;
  • внутрішньовенна ін’єкція;
  • постановка клізми;
  • внутрішньом’язові уколи;
  • катетеризація;
  • обробка ран, пролежнів, опіків.

Отримати більш детальну інформацію про надані послуги та їх вартість можна зателефонувавши за контактним номером телефону або ж заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті https://medservis.pl.ua/uk/price/.