ПРОГРАМА СОНАТА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ВАШОГО БІЗНЕСУ

nick 6, Серпень 2020, 15:35 51
ПРОГРАМА СОНАТА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ВАШОГО БІЗНЕСУ

Після масштабної кібератаки підприємці та юридичні особи переходять на унікальну програму українських розробників “Соната”.

Вона призначена для формування і підписання електронної звітності, обміну податковими накладними та інших потреб бізнесу. Профілі підприємств, звіти та квитанції з інших подібних програм можна імпортувати в кілька кліків. Сьогодні купити Сонату можна недорого.

Функції Сонати

  • Перевірка звітів
  • автоматичний розрахунок
  • Довідники
  • Перевірка ПДВ
  • Реєстрація акцизних накладних

ПРОГРАМА СОНАТА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ВАШОГО БІЗНЕСУ

Унікальна перевага

З 2013 року українські програмісти вдосконалюють просту, зручну і багатофункціональну програму “Соната”. З її допомогою бізнес обмінюється сотнями електронних документів з Фіскальної службою, Державною службою статистики, Подають ЄСВ.

Серед існуючих на вітчизняному ринку конкурентів “Сонату” виділяє одна унікальна перевага. Це єдина в країні програма, яка підтримує апаратні електронні ключі на захищених носіях: “Алмаз” і “Кристал” від “Інституту інформаційних технологій”.

При роботі з захищеними носіями інформації, на які записано секретний ключ, неможливо несанкціоновано відправити на реєстрацію Податкову накладну, або іншу звітність, тим самим завдати фінансової шкоди підприємству. Такий режим роботи повністю захищає бухгалтерію і керівництво підприємства від сюрпризів пов’язаних з витоком ключа зловмисникові.

Втім, захищений носій підприємець може використовувати за бажанням. Програма дає право вибору і в цілому вона досить гнучка в налаштуванні, хоча при цьому багатофункціональна і проста в роботі. Розмір інсталяційного дистрибутива всього 44 Мб, а системні вимоги більш, ніж скромні: операційна система від Windows XP SP3 (укр. / Рос.) І вище, 1 ГГц процесор і 512 Mb оперативної пам’яті.

Ще одна перевага “Сонати” полягає в тому, що підприємцю або бухгалтеру не потрібно качати всі оновлення і послідовно, “шарами”, їх встановлювати, як у випадку більшості програм-конкурентів. Досить завантажити лише останню версію. Після переустановлення всі профілі, квитанції і звіти залишаються в незмінному вигляді.

ПРОГРАМА СОНАТА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ВАШОГО БІЗНЕСУ

Широкі можливості

За допомогою “Сонати” можна подавати звіти в Фіскальну службу, Держстат, єдиний соціальний внесок. Бланки автоматично оновлюються. Їх кількість постійно зростає.

Програма підтримує електронні ключі різних центрів сертифікації: АЦСК “Ключові Системи”, АЦСК ІСД УКРІНФОРМ, АЦСК “Приватбанку”, в тому числі записані на захищені носії інформації.