Пропагандистка Скабєєва заявила, що українці “зустрічатимуть з квітами” російську армію

ДУМКА 12, Серпень 2021, 02:32 6247
Пропагандистка Скабєєва заявила, що українці “зустрічатимуть з квітами” російську армію

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва заявила, що українці “зустрічатимуть з квітами” російських військових, якщо Російська Федерація почне повномасштабну війну проти України.

Про це вона заявив в ефірі одного з пропагандистських кремлівських телеканалів, передає “Думка“.

Зокрема, вона заявила, що російська армія не буде атакувати Україну, але якщо це станеться, то “встануть всі до єдиного в Україні лише для того, щоб з квітами зустріти нашу російську армію”.

Чеський експерт з безпеки Роман Маца заявив, що такі заяви мають під собою одну суть. “Таке вже було в 1968 році, «коли СРСР так само прийшов «звільняти», «рятувати» Чехословаччину. Всі ці слова – лише спроби виправдати агресію щодо суверенної країни”, – заявив він.

У свою чергу політтехнолог Олександр Курбан переконаний, що такі заяви зроблені з метою підкріплення тез, опублікованих раніше в статті Путіна, в якій він переконував, що українці і росіяни це “один народ”.

Курбан нагадав, що соціологічні дослідження показують: переважна більшість населення України насправді досить негативно сприймає все, що йде з боку Сходу.

“Всі дуже добре зрозуміли, що таке прихід «русского мира», і такого «щастя» російським інтервентам вже ніхто не подарує», – додає він.