Путіна висміяли за їзду у фейковому боліді Ф-1. ВІДЕО

ДУМКА 23, Червень 2019, 02:59 494
Путіна висміяли за їзду у фейковому боліді Ф-1. ВІДЕО

Президент Росії не втомлюється потрапляти в безглузді ситуації і ставати об’єктом для насмішок в соціальних мережах. Цього разу Володимир Путін осоромився з болідом, в якому він проїхався ще в 2010 році, будучи ще прем’єр-міністром. Правда спливла тільки недавно. Про це йдеться в матеріалі оглядача.

На той момент ще глава уряду Російської Федерації прокотився в боліді, який пафосно представили глядачам, як автомобіль, що бере участь в гонках “Формула-1”. Також пропагандисти заявили, що Путін розігнався на цьому автомобілі до 240км/год і провів кілька годин за кермом.

“Голова уряду провів кілька годин за кермом справжнього боліда команди Renault”, – заявив Губернієв на всю країну по каналу “Росія 2”.

Однак пізніше з’ясувалося, що все це брехня. Автомобіль не має ніякого відношення до гонок “Формула-1” і під його капотом не встановлений силовий агрегат Renault для Гран-прі або елітних перегонів.

Зокрема, експерти заявили, що у представленому відео видно, що Путін проїхав кілька метрів на машині, яка трохи нагадує гоночний болід Renault. Насправді машина була сконструйована не французьким автоконцерном.

“Репортажі федеральних телеканалів і навіть сайт Кремля називають будь-яку машину в кадрі учасником Формули-1 – для створення позитивного образу безмірно талановитого прем’єра, здатного на все. Основний розрахунок полягав у неписьменності публіки”, – підводиться підсумок у розслідуванні.

Під постом-розслідуванням у соціальних мережах користувачі висміяли такий обман пропагандистів. Вони написали, що Путін – це суцільний фейк. Також його звинуватили в тому, що він звів брехню в абсолют.

Путіна висміяли за їзду у фейковому боліді Ф-1. ВІДЕО