Разумков пояснив, чому перед відставкою збільшив кількість журналістів у Верховній Раді

ДУМКА 7, Жовтень 2021, 00:00 2179
Разумков пояснив, чому перед відставкою збільшив кількість журналістів у Верховній Раді

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі програми “Ток-шоу №1” розповів, чому за день до свого відсторонення з посади дозволив збільшити кількість журналістів у кулуарах папламенту.

Так, на питання депутата від фракції “Слуга народу” Олександра Качури про те, чому спікер ВР збільшив квоту журналістів в кулуарах парламенту, незважаючи на негативну статистику по захворюваності на COVID-19 в країні, Разумков відповів так:

“Коли зникає свобода слова в наших банках, то нехай її більше буде у Верховній Раді. Ми ж точно не ховаємося від журналістів. Журналісти звернулися, фракції звернулися, всі вакциновані-ми ж за свободу слова”, – сказав Разумков.

Разумков натякає на інцидент, який стався 4 жовтня в “Укрексімбанку”, де напали на журналістів-розслідувачів програми “Схеми”.

За даними видання “Радіо Свобода”, інцидент стався під час запису інтерв’ю з головою “Укрексімбанку” Євгеном Мецгером. Банкіру не сподобалося одне з питань кореспондента Кирила вівсяного, після чого Мецгер наказав охороні “прибрати камери” і ” дістати з них касети.

Раніше повідомлялося, що російська «Вікіпедія» вже відправила Разумкова у відставку.