Репер із Сум жорстко образив українську мову, а потім виправдовувався “образом ватника”

ДУМКА 8, Жовтень 2021, 03:13 3335
Репер із Сум жорстко образив українську мову, а потім виправдовувався “образом ватника”

Репер із Сум Дмитро Тимченко, відомий публіці як Plane Dead, нарвався на хейт через те, що образивши українську мову та українців.

У Харкові проходив реп-батл, на якому зібралися виконавці з усіх куточків України. Під час музичного поєдинку Тимченко мірявся талантом з репером зі Львова. Музикант став нецензурно ображати львів’янина за те, що той говорить українською мовою.

“По-перше, що за уй*** діалект, на якому ти п*****, осів? По-друге, що таке” наразі ” – це індійський посол?”- висловив Тимченко.

Публіка ніяк не відреагувала на висловлювання репера, а навпаки лише підігрівала суперечку між сумчанином і львів’янином.

“Я все дитинство е * * * твою мову тим, що 10 років навчався в російській школі. Через таких, як ти, смердючих п***, Московський проспект перейменували в е * * * Турбоатом”, – продовжував вигукувати Тимченко.

Музикант не соромився виразів і” жартів ” про українців і українську мову, продовжуючи переходити на особисті образи в бік опонента.

Український блогер Сергій Стерненко розповів, що Тимченко часто ділитися в соцмережах своїми поїздками в Москву і Санкт-Петербург. Однак, після жорсткої критики репер закрив свій профіль від сторонніх.

На хейт Дмитро Тимченко поспішив відповісти, що просто був в образі “ватника”.

“Це було сказано в образі ватника, який я використовував, щоб забатлити свого опонента. Ось і все. Я розумію, що Ви мене зрозумієте, мене вибачте. Я ще раз кажу: нікого не хотів образити”, – сказав репер.