Rifmaster заявив, що його можуть ліквідувати

Ігор Богун 21, Лютий 2021, 12:16 110
Rifmaster заявив, що його можуть ліквідувати

Український музикант та ветеран війни на сході України Андрій Антоненко, котрого звинувачують в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета повідомив що його життя під загрозою.

Про це він написав у своєму листі, котрий оприлюднила громадська організація “правотворець”, передає Думка.

Ветеран повідомив, що з нього зняли обмеження щодо пересування СІЗО, що може означати про підготовку його ліквідації, або першим кроком до його звільнення з під варти.

“Чому я про це вирішив написати. Є два моменти. Перший – позитивний, в який хотілося би вірити, що це є перший крок до справедливості, а саме до мого звільнення з полону режиму МВС. І другий – що це є чергова витівка того самого режиму МВС щодо можливого мого усунення фізично. Оскільки свої помилки вони визнавати не хочуть, а на мертвого легко повісити всіх собак!” – написав Антоненко.

Окрім цього музикант зауважив, що немає жодних проблем зі здоров’ям та ніяких конфліктів з іншими ув’язненими, тож у разі його смерті він просить вважати винними Арсена Авакова, Володимира Зеленського та ряд інших людей в пагонах котрі причетні до його затримання.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше Андрія Антоненка було затримано у грудні 2019 року, за звинуваченням в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Варто нагадати, що раніше Антоненко звернувся до Зеленського: “Ви не чоловік!”.

Пізніше, суд переніс розгляд апеляції Антоненка: прокурори “загубили” один з томів справи.

Цікаво, що в родичів Антоненка не знайшли міни МОН-50, як раніше заявляли правоохоронці. Знайдена річ виявилася макетом.