Рівненська лікар-стоматолог, яка знущалася над дітьми, перестала виходити на зв’язок

Володимир Маркопольский 18, Лютий 2021, 00:53 61
Рівненська лікар-стоматолог, яка знущалася над дітьми, перестала виходити на зв’язок

Дитячий лікар-стоматолог з міста Рівне, яку звинувачують у побитті своїх пацієнтів, припинила лікарську практику і не виходить на зв’язок зі слідчими, які займаються розслідуванням цих інцидентів.

Про це повідомили у прес-службі поліції Рівненської області.

Як сказано в повідомленні, крім двох перших заяв про побиття в кабінеті дитячого стоматолога, в поліцію звернулися батьки ще трьох дітей.

28-річний ровенець заявив, що під час візиту до стоматолога у серпні минулого року лікар завдала його трирічній доньці тілесні ушкодження та психологічну травму. Таку ж заяву написав ще один житель Рівного, який повідомив про тілесні ушкодження, нанесені його синові в червні минулого року

Із заявою в поліцію звернулася також 28-річна мешканка Рівненського району, повідомивши, що півроку тому дитячий стоматолог в приватній клініці на вулиці Пушкіна завдала тілесні ушкодження її 6-річної дочки.

Двоє з звернулися в поліцію громадян впізнали своїх дітей на опублікованому відео.

Поліцейські відкрили одне кримінальне провадження за ч.2 ст. 140 і чотири – за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України, однак допитати підозрювану поки не вдається. Відомо, що 29-річна дитяча стоматолог лікарську діяльність не веде.

“Під час початкового спілкування з лікарем остання свою провину не визнавала і запевняла, що тілесні ушкодження нікому не завдавала. Втім, поки на який-небудь зв’язок жінка не виходить, а адвокат, який повідомив, що представляє її інтереси, свідчень від імені клієнтки поки не дає”, – повідомили в поліцейській прес-службі.