Робоча віза в Польщу 2020: Особливості та переваги документу

ДУМКА 26, Травень 2020, 14:38 54
Робоча віза в Польщу 2020: Особливості та переваги документу

Якщо ви ще не впевнені, чи варто оформлювати робочу візу в Польщу, дізнайтесь про переваги, які надає цей документ. Він відкриває широкі можливості для накопичення коштів та формування кар’єрного зросту.

Одержати запрошення від надійного роботодавця та оформити візу в період 5-7 днів допоможуть спеціалісти компанії VisaPro. Окрім цього, на сайті https://visa-pro.com.ua/ представлена робота в Польщі за різними напрямками.

Процедура з працевлаштування в Польщі для іноземців не така складна, як здається на перший погляд. Використовуючи перевірені бази агентства можна легко підібрати бажану вакансію, зв’язатися з керівником, оформити всі необхідні документи та відправлятися на працю за кордон. Робоча віза в Польщу дозволяє легально знаходитися на території країни, отримувати всі необхідні права та соціальні гарантії. Завдяки офіційному працевлаштуванні відкривається можливість подорожувати навіть в інші країни Євросоюзу.

Робоча віза в Польщу 2020: Особливості та переваги документу

Детальна інформація про робочу візу в Польщу

Робоча віза в Польщу вноситься в закордонний паспорт та не має зв’язку з минулими поїздками. Навіть, якщо ви вперше їдете за кордон, до вас не виникне запитань. Згідно з законодавством Польщі, є декілька варіантів отримання візи на працю. Перший тип документу дозволяє знаходитися на території країни протягом 6-ти місяців та потребує запрошення від роботодавця. Другий – на рік. Таку візу важко отримати з першого разу. Як правило, вона видається після 6 місячної поїздки. Якщо ви не порушували договору, то візовий центр може вам довіряти та дозволити поїхати на заробітки на рік.

Окрім цього робоча віза в Польщу потребує ряду основних документів, детальніше про це, ви зможете дізнатися на сайті https://visa-pro.com.ua/robocha-viza-v-polshhu-ta-shengen:

  • закордонний паспорт;
  • ксерокопії документів;
  • 2-3 фото;
  • анкета;
  • запрошення від роботодавця.

Додатково може бути необхідна довідка про страхування та код платника податків. Також, звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з нещодавніми подіями, умови офіційної роботи в Польщі дещо змінюються. На сайті компанії Visa-Pro завжди оновлюється інформація. Співпрацюючи з нашими спеціалістами, кожен клієнт захищений від несподіваних змін.

Також розглянемо питання, чому можуть відмовити у видачі візи на роботу в Польщі, та як цього уникнути:

  • якщо представлена неправдива інформація про особу, яка працевлаштовується;
  • якщо роботодавець раніше був залучений в нелегальному працевлаштуванні іноземців;
  • працівник не відповідає потрібній кваліфікації;
  • якщо роботодавець не оформив всі необхідні документи або не сплатив податки.

Окрім цього, навіть після відмови у видачі візи на роботу в Польщі, можна оскаржити рішення протягом двох тижнів. Однак потрібно довести право на отримання документу.

Є можливість продовжити дозвіл на працю в Польщі, знаходячись на території Польщі. Для цього необхідно заздалегідь відправити свої документи до консульства. Причиною вашого запиту на подовження дії документу може стати: відсутність можливості повернутися до рідної країни за станом здоров’я або через непередбачувані обставини, а також у випадку професійної зацікавленості.

Послуга платна, але якщо ви отримаєте відмову, гроші будуть повернені. Не дивлячись на те, що подібні заяви повинні розглядатися протягом тижня, це, як правило, продовжується до місяця. Польща одна з найпривабливіших країн для трудових мігрантів, тому працевлаштування, як правило, не складне, адже підприємці також зацікавлені в робітниках та поважають українців за їх працелюбність.