Російські загарбники зіткнулися з великим опором на оккупованих територіях, – ISW

ДУМКА 21, Червень 2022, 06:27 566
Російські загарбники зіткнулися з великим опором на оккупованих територіях, – ISW

Російські загарбники зіткнулися з великим опором на тимчасово окупованих територіях України. Закріпитися в українських містах їм не дає партизанський рух.

Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни. Там зазначили, що Росія планує зміцнити адміністративний контроль за захопленими територіями.

Там нагадали, що напередодні Український центр опору повідомив, що масова активність партизанів на окупованих територіях не дозволяє російській владі публічно підтримати приєднання цих територій до Росії.

Водночас у Головному управлінні розвідки Міноборони також звернули увагу на опір українців. Зокрема російські окупанти інсценують великі черги за російськими паспортами у Бердянську Запорізької області. Таким чином росіяни хочуть створити фальшивий фасад громадського бажання отримати громадянство країни-агресора.

“Активність українських партизанів, ймовірно, матиме адміністративні наслідки для зусиль Росії щодо впровадження процесів російського громадянства на окупованих територіях”, – повідомили в ISW.

Нагадаємо: українські партизани продовжують боротьбу із ворогом на тимчасово окупованих територіях. У Херсоні та на інших окупованих територіях з’явилися нові листи для загарбників. Їх попереджають, що захисники України вже близько та окупантам доведеться здаватися.