Росія не накопичила достатньо сил для серйозного наступу – розвідка Британії

ДУМКА 14, Лютий 2023, 11:11 18916
Росія не накопичила достатньо сил для серйозного наступу – розвідка Британії

Російські війська продовжать атакувати українські позиції на різних ділянках фронту, зокрема районі Бахмута та Кремінної. Разом з тим окупанти не зібрали достатньо сил і засобів для оперативного прориву.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Великої Британії.

Британська розвідка повідомляє, що за останні три дні бойовики ПВК “Вагнер” досягли невеликих успіхів в районі селища Червона гора, що біля Бахмута. Але в цьому районі працює організована оборона ЗСУ.

Також російські окупанти намагалися наступати в районі Сватове-Креміная, що в Луганській області. Бої поки мають локальний характер, у росіян немає сил, щоб спробувати здійснити оперативний прорив.

“Росія, ймовірно, прагне повернути деякі успіхи українських військ, досягнуті у вересні-листопаді 2022 року: існує реальна ймовірність того, що їх найближча мета — просунутися на захід до річки жеребець”, — йдеться в повідомленні.

Крім того, в розвідці Великої Британії відзначили, що попри вимогу керівництва РФ наступати, у російських військ немає достатньо сил ні на одному напрямку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден заявив, що російський диктатор Володимир Путін «вже втратив Україну», а його вторгнення в країну було великою помилкою.