Росія шукає можливість далі просуватися по українській території, – Кулеба

ДУМКА 12, Листопад 2021, 09:54 175
Росія шукає можливість далі просуватися по українській території, – Кулеба

Росія хочеться далі просуватися по українській території, захоплюючи нові землі і зараз шукає можливість для цього.

Таку заяву зробив глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба, передає “Думка“.

Він стверджує, що на даний момент біля українського кордону РФ зосередила досить велику кількість своїх військ і техніки, це показує агресивну налаштованість проти України. У Кремлі зараз шукають можливість, щоб ще більше захопити українську територію.

Кулеба заявив, що ніхто не хоче лякати людей, але в даній ситуації потрібно постійно бути пильними.

Він нагадав, що Україна вже більше семи років перебуває у збройному конфлікті з Росією, тому люди вже навчилися постійно турбуватися.

Глава МЗС зазначив, що інфраструктура вздовж кордону з РФ не дозволяє довго стримувати російський наступ, якщо він почнеться і зараз найголовніша мета зробити все, щоб Кремль на це не зважився.

“Сполучені Штати готові не тільки говорити, а й діяти, діяти, щоб стримувати Росію і зміцнювати здатність України захищати себе”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США висловлюють крайню стурбованість великою концентрацією військ Росії біля українського кордону. Американська адміністрація вже попередила своїх союзників у Європі про те, що Кремль може піти на пряме вторгнення в Україну.

Також ми повідомляли про те, що помічниця глави Держдепартаменту США з питань Європи та Азії Карен Донфілд заявила, що якщо Росія продовжить військову активність біля кордонів України це буде мати серйозні наслідки для Кремля.