Акрилові ванни на будь-який смак в інтернет-магазині “Сантехдом Київ”

ДУМКА 19, Травень 2020, 21:43 83
Акрилові ванни на будь-який смак в інтернет-магазині “Сантехдом Київ”

Акрилові ванни-якісна, але недорога сантехніка з тривалим терміном експлуатації. Завдяки величезній різноманітності форм і розмірів, підібрати оптимальний варіант можна для будь-якого приміщення, незважаючи на площу і планування.

Головне-купувати ванну надійного виробника. Щоб купити акрилову ванну в Києві-Україні, варто звернутися в інтернет-магазин “Сантехдом Київ”.

Чому варто купити акрилову ванну

Сфера виробництва сантехніки активно розвивається. Виробники пропонують масу варіантів зі сталі, чавуну, штучного каменю та інших матеріалів. Але більше 60% покупців вважають за краще купити недорого якісні акрилові ванни. Придбати їх можна різних кольорів, форм, габаритів і конфігурацій. Обумовлюється вибір такими перевагами, як:

  • високий ступінь гігієнічності;
  • відсутність шуму при наповненні;
  • швидке прогрівання поверхонь;
  • мала вага, що виключає складності в ході монтажу;
  • можливість врізки будь-якої комплектації гідромасажу.

У магазині santehdom.kiev.ua на акрилові ванни можна оформити кредит. На них поширюється тривала гарантія від виробників. Компанією здійснюється доставка по Україні в стислі терміни. Серед інших плюсів торгового майданчика можна відзначити індивідуальний підхід, професійну допомогу у виборі, величезний асортимент. Тут можна навіть знайти акрилові ванни з нестандартним розміром для просторих і мініатюрних приміщень.

Виробники, види і розміри акрилових ванн

У магазині “Сантехдом Київ” представлені товари виключно від перевірених виробників. Відмінною якістю славиться Сантехніка VOLLE. Під цим брендом випускаються ванни з санітарно-гігієнічного акрилу. Більшість її моделей-окремо стоять. Є різні розміри з довгою від 150 до 180 см, шириною – від 70 до 150 см.деякі варіанти укомплектовані ніжками, інші – підлоговими змішувачами і сифонами.

Класичні правосторонні і лівосторонні, кутові, ретрованни можна знайти в асортименті BESCO. У каталозі даної торгової марки легко підібрати практично будь-який розмір. Є сидячі моделі з довжиною від 100 см і по справжньому розкішні до 190 см.

Шанувальникам сучасних рішень варто звернути увагу на колекції Triton (Тритон). Цей виробник намагається догодити споживачам з різними смаками, випускаючи крім традиційних моделей, відповідні поточним модним тенденціям. Як приклад можна назвати гідромасажну ванну «Мілена». Її головна особливість-наявність вставки зі скла. Розмірна лінійка також вельми обширна: довжина може становити від 120 до 205 см, ширина від 70 до 160 см.