(Рус) Актор Талашко прокоментував звинувачення в сексуальних домаганнях

Seo 11, Серпень 2021, 08:34 851
(Рус) Актор Талашко прокоментував звинувачення в сексуальних домаганнях

Відомий актор та викладач університету імені Карпенка-Карого Володимир Талашко відповів на звинувачення в сексуальних домаганнях.

Народний артист України, відомий за радянським фільмом Леоніда Бикова “В бій ідуть тільки старики” Володимир Талашко прокоментував звинувачення в сексуальних домаганнях.

За його словами, він не мав інтимних зв’язків зі студентками. В сюжеті зазначили, що актор відомився говорити на камеру.

“Роздягав, цілував? Такого не було. Не пам’ятаю, не знаю. Якогось інтиму не було”, — сказав Талашко в коментарі журналістам.

Відповідаючи на питання щодо запрошення студенток додому він заявив, що іноді таке було в рамках репетицій, які проводили в нього вдома в рамках роботи.

Нагадаємо, що сценарист Богдан Панкрухін звинуватив Талашка в сексуальних домаганнях під час його викладацької роботи в КНУТКІТ ім. Карпенка-Карого. Він опублікував свідчення дівчат, які постраждали від сексуальних домагань з боку Талашка.

За їх словами, артист, який сьогодні викладає в університеті імені Карпенка-Карого, нібито неодноразово примушував до інтиму студенток та навіть абітурієнток ВНЗ, які тільки но закінчили школу та приїхали поступати до вишу.