Чи варто користуватися паливною карткою

nick 13, Квітень 2020, 16:03 58
Чи варто користуватися паливною карткою

Перші карти, які дозволяють оплачувати покупку палива на АЗС, з’явилися на початку минулого століття в США (1928 рік).

Такі карти являли собою тонкі металеві пластини, на яких вказувалися відомості про власника та вид пального, яке йому потрібно. Практично відразу така система розрахунків стала широко популярною, власники нафтових і транспортних компаній порахували її дуже зручною і вигідною. Незабаром паливні карти стали робити з пластику, їх почали оснащувати серійними номерами та іншими видами персоналізації і захисту. Сьогодні купити талони та паливні картки в Україні на сайті https://www.brsm-nafta.com з доставкою додому.

Чи варто користуватися паливною карткою

Плюси паливної картки від «БРСМ-Нафта»

За допомогою такої системи розрахунку за ПММ легко не тільки економити, накопичуючи паливо до подорожчання, але і контролювати його споживання. Це особливо важливо для юридичних осіб, а й приватна особа може отримати від цього певний профіт. Наприклад, можна лімітувати споживання пального або підтримати родича в дорозі, перекинувши на рахунок кошти.

Переваги ТК:

  • Можливість управляти витратами на пальне в будь-який час доби онлайн за допомогою особистого кабінету.
  • Поповнювати можна готівкою і за безготівковим розрахунком, в тому числі, віддалено.
  • Контроль над витратою палива і засобів в особистому кабінеті.
  • Можливість отримувати бухгалтерську документацію для контролюючих органів.
  • При втраті платіжки кошти не втрачаються.

Якщо транспортні засоби компанії задіються на щоденній основі, то тоді без карти точно не обійтися. Вона зручна у використанні, так як бухгалтерія підприємства може щомісяця планувати необхідний літраж для всіх своїх автомобілів. А в разі витрати встановлених лімітів, може виписати наказ про поповнення карти новим паливом.

Як почати накопичувати

Якщо споживач вибирає талони, то їх можна купити на будь-якій АЗС. Якщо хоче карту, то для цього потрібно відкрити рахунок і особистий кабінет на сайті компанії, щоб керувати ним безперешкодно і в будь-який час дня і ночі отримувати доступ до інформації. Який вид накопичень вибрати, вирішувати клієнту, в будь-якому випадку, економія буде завжди, так як ціни на ПММ і не думають перестати рости.

Важливо! Незважаючи на те, що рахунками на паливо і талонами більше користуються компанії, такий спосіб накопичувати дешевий бензин цілком підійде приватній особі, якщо вона хоче вкласти гроші і захистити їх від девальвації.