Розмитнення авто в Одесі

nick 18, Березень 2020, 11:47 77
Розмитнення авто в Одесі

В даний час багато водіїв вважають, що краще здійснювати покупку авто за кордоном.

Це вигідно і зручно. Але щоб імпортувати машину, слід пройти стандартні процедури: митне оформлення, реєстрація авто і номерні знаки і т.д. Якщо вас цікавить розтаможка автомобілів, тоді зверніться за допомогою до професіоналів.

Компанія Sea Way працює більше 12 років. За такий великий час існування її фахівці напрацювали величезний досвід у своїй сфері діяльності. Ці люди завжди обслуговують своїх клієнтів швидко і професійно. Вони оточують кожного свого клієнта максимальною турботою і великою повагою. Будь-яка послуга від справжніх фахівців Sea Way – це повний супровід угоди, безкоштовні консультації, завчасне планування витрат.

Розмитнення авто в Одесі

Послуга розмитнення авто від професіоналів

Переваги співпраці з справжніми фахівцями очевидні:

  • SeaWay пропонує повний спектр обслуговування по розмитнення.
  • Прозора схема ціноутворення, що дозволило компанії створити митний онлайн-калькулятор авто, де легко дізнатися вартість розмитнення авто
  • На обличчя економія дорогоцінного часу, сил і нервів. Оформлення митної декларації займає не більше 4 годин.

Як розмитнити авто старше 10 років

У той час, коли діяв пільговий період на оплату акцизного збору, не було можливості ввезти і розмитнити авто нижче стандарту Євро 5, тобто розмитнення машини старше 10 років була нелегальною. Зараз цей закон скасували, відповідно ввезти і розмитнити можна все машини, які випускалися після 1995 року.

Тобто розмитнити авто старше 10 років можна точно таким же способом, як і будь-який інший автомобіль.

Скільки коштує розмитнення авто

Для проходження процедури оформлення авто на території України варто здійснити багато різних платежів. Необхідно сплатити:

  • акцизний збір;
  • ввізне мито;
  • податок на додану вартість.

Законодавство держави зобов’язує щодо сплати митних платежів при ввезенні імпортного авто. Її розмір дорівнює 10 відсоткам від суми вартості автомобіля. Компанія Sea Way – ваш надійний партнер!