Шкіряк і “слуга народу” поскандалили в прямому ефірі через ситуацію на дорогах

ДУМКА 28, Жовтень 2021, 00:08 2923
Шкіряк і “слуга народу” поскандалили в прямому ефірі через ситуацію на дорогах

Колишній радник глави МВС Зорян Шкіряк посперечався з народним депутатом від Партії “Слуга народу” Олексієм Жмеренецьким під час обговорення безпеки на українських дорогах.

Як повідомляє “Думка“, в ефірі програми “Україна сьогодні” нардеп Жмеренецький заявив, що Міністерство внутрішніх справ має намір провести роботу щодо посилення безпеки на дорогах, шляхом встановлення додаткових камер, проте Шкіряк перервав промову депутата.

Шкіряк: по-перше, новий міністр внутрішніх справ не запропонував абсолютно нічого нового, нуль. Всі ці програми вже давно працюють не один рік. Тому потрібно, думаю, все ж представникам влади в даній ситуації не намагатися видати бажане за дійсне, а придумати хоч що-небудь нове. І до речі, якщо це нове буде ефективним і дієвим, ми з радістю підтримаємо це. Але досить займатися “балабольством”, вибачте.

Жмеренецький: я думаю, що ви не втрималися перший і останній раз за цю програму.

Шкіряк: я перепрошую за емоції, але тим не менше.

Жмеренецький: Читайте дані статистики та звітності МВС. Ви говорите, що це все вже є, і півтори тисячі камер не потрібні, тоді чому ви, я впевнений, в тому числі, пригальмовуєте раз в 10 кілометрів, коли стоїть камера? А не їдете і тримайте швидкісний режим по всій трасі.

Шкіряк: Звичайно, я категорично за ці камери. Ми зробили чудову роботу з цим.

Жмеренецький: ДТП кожен день, гинуть люди – прекрасно, ви впоралися. І пішли на відпочинок, тому йдіть, відпочивайте. Не впоралися, так мовчіть.

Шкіряк: а ось ви, депутати…

Жмеренецький: у вас нетримання яке-небудь? Купіть собі таблеток, випийте заспокійливе.