Зеленському доведеться відповідати за справу Гандзюк перед активістами

consaidin 27, Квітень 2020, 16:24 95
Зеленському доведеться відповідати за справу Гандзюк перед активістами

Активісти “Хто замовив Катю Гандзюк” вважають, що офіс генпрокурора “злив” справу про розслідування вбивства активістки, на їхню думку, замовник злочину Владислав Мангер домовився з прокуратурою на найвищому рівні.

Дослівно “Друзі, разом із вами ми зробили дуже багато аби покарати усіх причетних до вбивства Катерини Гандзюк. Сьогодні справу злили.

Нас із вами вчергове годують лайном… Володимир Зеленський обіцяв посадити вбивць Каті Гандзюк. Зеленський привів до влади Ірину Венедіктову, яка всього за 40 днів розвалила справу і тепер діє в інтересах замовників та організаторів вбивства Каті.

Будемо вимагати у президента пояснень”.

Активісти повідомили, що влаштують акцію о 19.00 год біля Офісу президента.

На їхню думку, винним вдалося домовитися із генпрокурором Венедіктовою і справу “злили”.

Зокрема,їх не влаштовує рішення про завершення досудового розслідування, тому що:

До кінця розслідування ще три місяці. Слідчі дії та негласні слідчі дії – незавершені. Не завершили навіть ті слідчі дії, які були ініційовані потерпілими і клопотання по яким були задоволені.

Передати справу до суду “як є” (без збору додаткових доказів) уже дуже довго просять адвокати одного із замовників вбивства – Владислава Мангера. Розраховуючи таким чином на виправдовувальний вирок;

ГПУ підтримала вимоги адвокатів Мангера;

Організатор злочину Олексій Левін так і не дав свідчень і заявив про відмову співпраці зі слідством;

Павловський також не дав жодних свідчень.

Активісти вважають, що Мангер заплатив Левіну та його рідним за мовчання.

Також вони стверджують, що Мангер домовився з ОГП на найвищому рівні: “Інакше важко пояснити навіщо слідству нехтувати 3-ма місяцями, які залишились для збору доказів і обривати слідчі дії”.