Саакашвілі розповів про стосунки зі “слугою народу” Ясько

ДУМКА 10, Жовтень 2021, 23:35 2774
Саакашвілі розповів про стосунки зі “слугою народу” Ясько

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який перебуває в ув’язненні, розповів про свої стосунки з народним депутатом від “Слуги народу” Єлизаветою Ясько.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Для тих, хто цікавиться особистим життям. Зараз я веду набагато масштабнішу боротьбу, ніж моє особисте життя. Втім, оскільки звучать питання про це, я хочу заявити, що всі мої попередні відносини завершені.

І вже багато місяців тому я і Ліза Ясько (народний депутат від “Слуги народу” – ред.) об’єднали наші долі. Ми давно живемо разом, як сім’я з повноправних партнерів. Це велика історія кохання, І я відчуваю себе благословенним”, – написав Саакашвілі.

Він також попросив людей поважати їх з Єлизаветою Ясько приватне життя, а також приватність Сандри Рулофс (дружина Саакашвілі, колишня перша леді Грузії – ред.). “Я ставлюся до неї (Сандрі Рулофс – ред.) з глибокою прихильністю, повагою і вдячний їй за неймовірне спільне життя”, – зазначив Саакашвілі.

“Зараз я зосереджений на моїй боротьбі і продовжую голодування. Я ставлюся до цього вкрай серйозно і налаштований дійти до кінця”, – підсумував екс-президент Грузії.