“Щоб ви здохли бандерлоги”: у Харкові проректор вузу потрапив у скандал, захищаючи маршала Жукова

ДУМКА 14, Лютий 2021, 01:45 484
“Щоб ви здохли бандерлоги”: у Харкові проректор вузу потрапив у скандал, захищаючи маршала Жукова

Проректор Харківського університету харчування і торгівлі потрапив у скандал, коли захищаючи від можливого перейменування 127 школи імені Георгія Жукова, обізвав опонентів “бандерлогами” побажав їм, що вони “здохли”.

Скандал розгорівся в коментарях під публікацією в співтоваристві “Харків за краще життя”, пише Апостроф, передає “Думка“.

Зокрема, активісти громадської організації” Світанок ” нагадали, що в рамках декомунізації влада Харкова повинна перейменувати школу №127, яку назвали на честь маршала СРСР Георгія Жукова.

Організація неодноразово зверталася до Харківської міської ради та Українського інституту національної пам’яті, але це не дало жодного результату.

“Тому ми сьогодні звернулися до Міністерства юстиції з проханням провести правову експертизу щодо невідповідності найменування та/або символіки юридичної особи Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №127 імені Р. К. Жукова харківської міської ради Харківської області” (КОД ЄДРПОУ 21234699) вимогам закону України … “,- зазначили активісти.

Після того, як буде проведена комісія, в десятиденний термін повинен бути виданий наказ про невідповідність законодавству назви юрособи, після чого Міністерство юстиції звернеться до суду з приводу анулювання реєстрації юрособи і школі доведеться прибрати ім’я маршала Жукова зі своєї назви.

Скандал розгорівся, коли в коментарях “відзначився” проректор Харківського університету харчування і торгівлі Віталій Бахтояров, який виступив проти перейменування місцевої школи.

“Шоб ви здохли бандерлоги довбані. Маршала Перемоги гнобите, сволоти. Самі чого досягли? Чим ви займаєтеся в житті?”,- написав він у коментарях.