Шуфрич зажадав закрити центри, в яких українців безкоштовно навчають англійської мови

ДУМКА 14, Жовтень 2021, 23:11 656
Шуфрич зажадав закрити центри, в яких українців безкоштовно навчають англійської мови

Народний депутат від фракції ОПЗЖ Нестор Шурич вимагає, щоб в Україні закрили всі Гончаренко центри, через те, що в них безкоштовно навчають англійської мови.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

“Давайте розберемо детально, що таке Гончаренко центри і чому вони стали з’являтися в нашій країні? А тому що, Гончаренко зі своїми господарями із заходу вирішили американізувати Україну. Яка основна мета цих центрів? Правильно, вчити англійської безкоштовно.

А чому не Російській чи Українській? А тому що, Заходу не потрібні грамотні люди, які говорять на наших мовах, йому потрібні люди, які будуть знати його мову і його культуру. Наша політична сила вимагає закрити всі Гончаренко центри і визнати їх іноагентами”, – заявив Шуфрич.

У свою чергу Олексій Гончаренко відреагував на вимогу Шуфрича. Він нагадав, що в Україні немає такого поняття як “іноагенти”, вони є в Росії.

“Що стосується американізації, то каюсь, дійсно намагаюся зробити так, щоб люди безкоштовно могли вивчити англійську мову. Ось який негідник, уявляєш?”- додав Гончаренко.