Сім’ю Левченко і Гогілашвілі охороняють співробітники» Альфа ” СБУ

ДУМКА 15, Грудень 2021, 04:19 834
Сім’ю Левченко і Гогілашвілі охороняють співробітники» Альфа ” СБУ

А в Донецьку область ексчиновник їздив на спецтранспорті військової розвідки, стверджує журналіст Бутусов.

Колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі і його сім’ю охороняли бійці спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Під час недавнього засідання фракції «Слуги народу» журналістам вдалося зняти броньований автомобіль, на якому в КВЦ «Парковий» приїжджала жінка, схожа на сестру дружини Гогилашвілі, і, ймовірно, син скандального екс-чиновника.

Поїхали жінка і дитина на Mazda 3, зареєстрованої на Марію Левченко – помічницю президента Володимира Зеленського і, ймовірно, мати хлопчика.

Номери броньованого Chevrolet Suburban закріплені за Volkswagen Transporter-партія таких у 2019 році надійшла на баланс СБУ. А в чоловікові, що виходив з машини перед дитиною, співрозмовники журналістів у правоохоронних органах впізнали співробітника «Альфи».

Журналісти направили запит до Служби безпеки України, в якому, спробували дізнатися, чи надавався цей автомобіль у користування родині Гогілашвілі.

У спецслужбі відповіли, що інформація про осіб, яким «у разі необхідності та за наявності відповідних підстав надається охорона», конфіденційна.

Марія Левченко та її сестра Наталія, а також сам Олександр Гогілашвілі на запитання журналістів не відповіли. Питання, чи залишиться у сім’ї охорона після звільнення Гогилашвілі, – без відповіді.